Corega Max Control fixační krém 40 g

Zdravotnické prostředky

Značka: COREGA
Zajišťuje extra silnou fixaci po dobu až 12ti hodin. Brání ulpívání zbytků jídla pod náhradou. Bez příchuti.
Sleva 20 % při koupi 2 ks Při nákupu 2 ks produktů značky Corega získáte na tyto produkty slevu 20 %. Akce platí do 30. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Sleva 30 % při koupi 3 ks Při nákupu minimálně 3 ks produktů značky Corega získáte na tyto produkty slevu 30 %. Akce platí do 30. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
129

O produktu

50105422

Fixační krém bez příchuti pro pevné uchycení zubní náhrady. Corega Max Control bezpečně kryje povrch zubní náhrady a poskytuje tak ochranu před pronikáním potravin a celodenní pevnou fixaci. Přesná tryska usnadňuje aplikaci a umožňuje použití správného množství přípravku kolem okraje protézy, čímž vznikne utěsnění po celém obvodu. Neobsahuje zinek. Výrobky Corega jsou zdravotnické prostředky.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje 12hodinovou fixaci zubní náhrady
  • zabraňuje pronikání zbytků jídla pod náhradu
  • speciálně navržená tryska pro přesnější aplikaci


Složení

Calcium/sodium PVM/MA copolymer, petrolatum, Cellulose Gum, Paraffinum Liquidum.

Použití

Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém 1x denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem. Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro Vás vhodné.

Naneste krém na čistou suchou zubní náhradu v krátkých proužcích. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte, a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění. Při vyjmutí náhrady si vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.