Zdravotnické prostředky

Corega Original Extra silný XL fixační krém 70 g

Značka: COREGA

Fixační krém Corega Original extra silný pevně uchytí zubní náhrady ve všech směrech až na 12 hodin. Chrání před pronikáním potravin pod náhradu. S jemnou mátovou příchutí.

195
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Corega Original Extra silný XL fixační krém 70 g

50097500

Úvod

Fixační krém s jemnou mátovou příchutí pro pevné uchycení zubní náhrady ve všech směrech. Corega Original extra silný fixační krém bezpečně kryje povrch zubní náhrady a poskytuje tak ochranu před pronikáním potravin. Upevní náhradu ve všech směrech: vpředu, vzadu, v horní i dolní části a po celé délce dásní, takže můžete být bez starostí po celý den. Bez obsahu zinku. Výrobky Corega jsou zdravotnické prostředky.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje 12hodinovou fixaci zubní náhrady
  • zabraňuje pronikání zbytků jídla pod náhradu
  • jemná mátová příchuť
  • neobsahuje zinek
  • velké XL balení

Corega Original Extra silný XL fixační krém 70 g7


Složení

Calcium/sodium PVM/MA copolymer, Petrolatum, Cellulose Gum, Parafinum Liquidum, Propylparaben, Aroma, CI 45430.


Použití

Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém 1x denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem. Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro Vás vhodné. Naneste krém na čistou suchou zubní náhradu v krátkých proužcích. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte, a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění. Při vyjmutí náhrady si vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.  Corega Original Extra silný XL fixační krém 70 g8


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 1639.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.