Corega Pro Cleanser Orthodontics čisticí tablety 30 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: COREGA
Čisticí tablety Corega Pro Cleanser Orthodontics pomáhají odstraňovat skvrny a nežádoucí zabarvení na ortodontických pomůckách a rovnátkách, a tím je udržují čisté a bezpečné.
Sleva 20 % při koupi 2 ks Při nákupu 2 ks produktů značky Corega získáte na tyto produkty slevu 20 %. Akce platí do 30. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Sleva 30 % při koupi 3 ks Při nákupu minimálně 3 ks produktů značky Corega získáte na tyto produkty slevu 30 %. Akce platí do 30. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
119

O produktu

50133388

Pro každodenní hygienickou péči o ortodontické pomůcky a rovnátka použijte Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety. Jemné a neabrazivní složení ničí 99,9 %* bakterií a pomáhá odstranit skvrny a nežádoucí zabarvení. Technologie Crystal Clear pomůže udržet vaši ortodontickou pomůcku (zubní náhradu, protézu, rovnátka atd.) čistou a průhlednou. Abyste se mohli na svět usmívat s jistotou.

Hlavní vlastnosti:

  • čisticí tablety na zubní náhrady a rovnátka
  • ničí 99,9 % bakterií*
  • odstraňují skvrny a zabarvení

*v laboratorních testech


Složení

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Potassium Caroate (Potassium Monopersulfate), Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, TAED, Sodium Benzoate, PEG-180, Sodium Lauryl Sulfate, VP/VA Copolymer, Aroma, Subtilisin, Cellulose Gum, Sodium Nitrite, CI 42090, CI 73015.

Použití

Vložte jednu tabletu Corega do dostatečného množství velmi teplé (ne horké) vody, které bude stačit na ponoření ortodontické pomůcky. Namáčejte 3–5 minut. Pro dosažení lepšího výsledku dočistěte ortodontickou pomůcku roztokem za pomoci měkkého zubního kartáčku. Zbylý roztok po použití ihned vylejte. Pomůcku dobře opláchněte pod tekoucí vodou.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 1639.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.