Zdravotnické prostředky

Corega Pro Cleanser Orthodontics čisticí tablety 30 ks

Značka: COREGA
  • Čisticí tablety Corega Pro Cleanser Orthodontics pomáhají odstraňovat skvrny a nežádoucí zabarvení na ortodontických pomůckách a rovnátkách, a tím je udržují čisté a bezpečné.
NAVÍC Corega dóza Při nákupu 2 ks produktů značky Corega v libovolné kombinaci získáte NAVÍC Corega dózu za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
139

O produktu: Corega Pro Cleanser Orthodontics čisticí tablety 30 ks

50133388

Úvod

Pro každodenní hygienickou péči o ortodontické pomůcky a rovnátka použijte Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety. Jemné a neabrazivní složení ničí 99,9 %* bakterií a pomáhá odstranit skvrny a nežádoucí zabarvení. Technologie Crystal Clear pomůže udržet vaši ortodontickou pomůcku (zubní náhradu, protézu, rovnátka atd.) čistou a průhlednou. Abyste se mohli na svět usmívat s jistotou.

Hlavní vlastnosti:

  • čisticí tablety na zubní náhrady a rovnátka
  • ničí 99,9 % bakterií*
  • odstraňují skvrny a zabarvení

*v laboratorních testech


Složení

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Potassium Caroate (Potassium Monopersulfate), Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, TAED, Sodium Benzoate, PEG-180, Sodium Lauryl Sulfate, VP/VA Copolymer, Aroma, Subtilisin, Cellulose Gum, Sodium Nitrite, CI 42090, CI 73015.


Použití

Vložte jednu tabletu Corega do dostatečného množství velmi teplé (ne horké) vody, které bude stačit na ponoření ortodontické pomůcky. Namáčejte 3–5 minut. Pro dosažení lepšího výsledku dočistěte ortodontickou pomůcku roztokem za pomoci měkkého zubního kartáčku. Zbylý roztok po použití ihned vylejte. Pomůcku dobře opláchněte pod tekoucí vodou.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 1639.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.