Corega Svěží extra silný fixační krém 40 g

Zdravotnické prostředky

Značka: COREGA
Fixační krém se silnou mátovou příchutí pro pevné uchycení zubní náhrady ve všech směrech. Chrání před pronikáním potravin pod náhradu.
NAVÍC Corega dóza Při nákupu 2 ks produktů značky Corega v libovolné kombinaci získáte NAVÍC Corega dózu za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
109

O produktu

50097470

Fixační krém se silnou mátovou příchutí pro pevné uchycení zubní náhrady ve všech směrech. Corega Svěží extra silný fixační krém bezpečně kryje povrch zubní náhrady a poskytuje tak ochranu před pronikáním potravin. Neobsahuje zinek. Výrobky Corega jsou zdravotnické prostředky.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje 12hodinovou fixaci zubní náhrady
  • zabraňuje pronikání zbytků jídla pod náhradu
  • silná mátová příchuť

 Corega Svěží extra silný 40g5


Složení

Calcium/sodium PVM/MA copolymer, petrolatum, cellulose gum, paraffinum liquidum, aroma, CI 73360, CI 15850:1.

Použití

Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém 1x denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem. Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro Vás vhodné. Naneste krém na čistou suchou zubní náhradu v krátkých proužcích. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte, a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění. Při vyjmutí náhrady si vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.

Corega Svěží extra silný 40g4

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 1639.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.