Corega Whitening Antibakteriální tablety 30 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: COREGA
Čisticí tablety s aktivním kyslíkem ničí 99,9 % bakterií způsobujících zápach z úst. Působí na skvrny a pomáhají chránit původní bělost zubní náhrady.
NAVÍC Corega dóza Při nákupu 2 ks označených produktů značky Corega získáte NAVÍC Corega dózu za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
109

O produktu

50098472

Tablety s aktivním kyslíkem pro každodenní čištění zubní náhrady. Corega Whitening Antibakteriální tablety důkladně vyčistí zubní náhradu během 3-5 minut. Působí na skvrny a pomáhají chránit její původní bělost. Síla tablet pronikne i na místa, která jsou kartáčkem špatně dostupná. Neabrazivní složení je šetrné k zubní náhradě. Ničí 99,9 % bakterií způsobujících nepříjemný zápach z úst.* Výrobky Corega jsou zdravotnické prostředky.

Hlavní vlastnosti:

  • důkladně vyčistí zubní náhradu
  • pomáhají chránit původní bělost zubní náhrady
  • odstraňují zubní plak a skvrny
  • ničí bakterie způsobující zápach
  • neabrazivní složení

Složení

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Potassium Caroate (Potassium Monopersulfate), Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, TAED, Sodium Benzoate, PEG-180, Sodium Lauryl Sulfate, VP/VA Copolymer, Aroma, Cellulose Gum, CI 42090, CI 73015.

Použití

  • Vložte tabletu do takového množství teplé (nikoliv horké) vody, které bude stačit na ponoření celkové nebo částečné zubní náhrady.
  • Náhradu nechte ponořenou ve vzniklém roztoku 3-5 minut, poté ji dočistěte měkkým zubním kartáčkem.
  • Náhradu dobře opláchněte pod tekoucí vodou. Zbytek roztoku ihned po použití vylijte.

Upozornění

Nevkládejte tablety do úst, ani vzniklým roztokem ústa nevyplachujte. Roztok nepijte, ani nepoužívejte jako ústní vodu.

*v laboratorních podmínkách

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 1639.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.