Cranmanosa Močové cesty a imunita 500 ml

Doplněk stravy

Značka: CRANMANOSA
Obsahuje extrakty z brusinek a kopřivy v kombinaci s D-manózou. Kopřiva podporuje činnost ledvin a vylučování vody z těla. Brusinka podporuje imunitu.
Akce 3 za cenu 2 ři nákupu 3 ks označených produktů značky Cranmanosa v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
299 ušetříte 36 Kč

Původní cena 335 Kč sleva 11%

Cena za 100 ml: 60 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50111118

Tekutý bylinný přípravek s extrakty z brusinek a kopřivy v kombinaci s D-manózou. Kopřiva podporuje fyziologickou funkci ledvin a vylučování vody z těla. Přináší tělu osvěžení a vitalitu. Brusinka je látka s antioxidačním efektem, která podporuje přirozenou obranyschopnost.

Hlavní vlastnosti:

  • kopřiva příznivě ovlivňuje činnost ledvin
  • kopřiva napomáhá vylučování vody z těla
  • brusinka podporuje imunitu a působí jako antioxidant

Dávkování

Děti 3-12 let: 10 ml (1 dětská lžička), děti od 12 let a dospělí: 4x denně 15 ml (1 polévková lžíce).

Složení

Cukr, voda, brusinkový extrakt, D-manosa, extrakt z kopřivy dvoudomé, zahuštěná šťáva z červené řepy, kyselina jablečná (regulátor kyselosti), sorbát draselný (konzervant). Obsah aktivních látek v denní dávce (60 ml): 25 % brusinkového extraktu 1200 mg, D-manosa 900 mg, 20 % extrakt z kopřivy dvoudomé.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.