DrKonrad Cutoil 200 ml

Kosmetika

Značka: DRKONRAD
5.0
Mandlový olej s obsahem linolenové kyseliny pro péči o suchou pokožku.
Skladem na e-shopu
225

O produktu

50097065

Charakteristika:
Přípravek Cutoil s obsahem mandlového oleje je určený pro přímou aplikaci na kůži nebo pro přidání do koupele a slouží k promaštění a hydrataci suché pokožky.

Jeho hlavními součástmi jsou mandlový a parafinový olej, které po koupeli nebo přímé aplikaci na kůži zůstanou na pokožce rozprostřeny jako tenký, pokožku zvláčňující film, který brání jejímu nadměrnému vysoušení.

Přípravek lze používat i na pokožku se sklonem k ekzémům. Přípravek mohou používat těhotné a kojící ženy a děti všech věkových skupin.

Použití:
Před použitím přípravek protřepejte. Stanovené množství přípravku se nalije do koupele a rozmíchá. Doporučené množství přípravku pro celkovou koupel je 20-30 ml, pro celkovou koupel kojenců 5-10 ml. Odměření objemu se provádí pomocí přiložené odměrky.

Cutoil je možno použít i jako kožní olej, např. po osprchování na vlhkou pokožku. Doba léčebné koupele je 10-15 minut při doporučené teplotě vody 35 °C (uvedenou teplotu vody není nutno dodržet). Po koupeli se doporučuje kůži osušit lehkými dotyky ručníkem (ne třením). Promašťující koupel je vhodné provádět 2-3 krát týdně. Před vlastní procedurou koupele se doporučuje provést očistu pokožky důkladným omytím za použití nevysušujících mýdel s antibakteriálními složkami (např. Cutosan).

Kontraindikace:
Nepoužívejte v případě alergií nebo přecitlivělosti na některou ze složek přípravku.

Skladování:
Skladujte při teplotě od 5 do 25 °C, mimo dosah dětí, v původním obalu.
Nepoužívejte přípravek po uplynutí doby použitelnosti, která je uvedena na krabičce a lahvičce.

Složení:
Paraffinum Liquidum, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate, Parfum, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, Propyl Gallate, Ascorbyl Palmitate, Propylene Glycol, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate.

Obsah: 200ml

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.