DrKonrad Cutozinc Ichtamo spray 50 ml

Kosmetika

Značka: DRKONRAD
Spray s obsahem ichtamolu (1%) a oxidu zinečnatého (10%) je určený k péči o kůži se sklonem k ekzémům a pro problematickou kůži dětí a dospělých.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
215

O produktu

50093332

Charakteristika:
Cutozinc Ichtamo Spray s obsahem ichtamolu (1%) a oxidu zinečnatého (10%) je určený k péči o kůži se sklonem k ekzémům a pro problematickou kůži dětí a dospělých.

Zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku. Lze jej použít již od novorozeneckého věku. Po nanesení na kůži jí nezcitlivuje na slunce.

Hygienické a snadné použití bez nutnosti dotýkat se pokožky. Přípravek má charakteristickou barvu a zápach, které nejsou na závadu.

Přípravek mohou používat i těhotné a kojící ženy a děti všech věkových skupin.

Použití:
Před použitím přípravek protřepejte! Nastříkejte tenkou, rovnoměrnou vrstvu na pečlivě očištěnou a osušenou pokožku. K čištění pokožky používejte ideálně medicinální antiseptická mýdla (např. Cutosan). Stříkejte ze vzdálenosti cca 5-10 cm. Není nutné aplikovat ve dvou vrstvách, sprej působí efektivně již v jedné vrstvě.

V případě potřeby vetřete do pokožky. Postižená kůže je většinou podrážděná a bolestivá, je proto lepší nedotýkat se postižených míst příliš často. Používejte několikrát denně dle potřeby na celou postiženou plochu.

Přípravek lze použít již od novorozeneckého věku. Péče musí být nejen dlouhodobá, ale i pravidelná. Součástí účinku je i mírné vysušení ošetřovaných ploch, proto doporučujeme kombinovat s pravidelným ošetřováním emoliencii (např. AD lotio Acut).

Kontraindikace:
Nepoužívejte v případě alergií nebo přecitlivělosti na některou ze složek přípravku.

Skladování:
Skladujte při teplotě od 15 do 25 °C, mimo dosah dětí, v původním obalu.
Nepoužívejte přípravek po uplynutí doby použitelnosti, která je uvedena na krabičce a etiketě.

Složení:
Aqua, Coco-Caprylate / Caprate Zinc Oxide, Glycerin, Alkyl alcohols, Alkyl glucoside,Ichtammol, Coco-glycerides, Caprylyl Glycol, Caprylhydroxamic acid , Hydrated Silica, Oleic acid.

Obsah: 50ml


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.