DELTA Colostrum Intensive+ BIO 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: DELTA
DELTA Colostrum Intensive+ BIO 60 kapslí se získávané výhradně z z organických farem. Šetrná výroba za studena pro zachování nejvyšší možné účinnosti a bioaktivity.
695

Cena za 1 kus: 12 Kč

O produktu

50131652

Vysoce kvalitní 100% kolostrum získávané výhradně z organických farem. Splňuje nejvyšší kritéria BiO kvality s certifikátem DE-ÖKO-060 ve vegetariánských kapslích. DELTA Colostrum Intensive+ BIO 60 kapslí se vyrábí bez použití vysokých teplot, aby byla zachována nejvyšší možná účinnost a bioaktivita.

Co je kolostrum?

Kolostrum nebo také mlezivo, je první potrava, kterou mláďata savců dostávají od své matky. Je vzácné tím, že se tvoří pouze krátký čas, a to v prvních dnech po narození mláděte. Obsahuje všechny důležité látky, které mládě – dítě zpočátku potřebuje k vybudování výkonného imunitního systému. Zabezpečuje přežití a přizpůsobení mláděte v novém prostředí, ochraňuje ho před nemocemi.

Původ kolostra rozhoduje

DELTA Colostrum pochází z Německa. Z hlediska účinnosti je původ kolostra velmi důležitým aspektem. Zvířata, která žijí v našich oblastech se ve svém přirozeném prostředí setkávají s podobnými alergeny a patogeny jako my. Jejich kolostrum má pak pro nás mnohem lepší efekt než přípravky na bázi kolostra z mimoevropských zemí (USA, Kanada, Nový Zéland a jiné).

DELTA Colostrum Intensive+ BIO kapsle

  • podpora při akutních stavech
  • hodné k dlouhodobému užívání
  • ve vegetariánských kapslích

Německá kvalita

  • 100% kolostrum získávané z organických farem
  • splňuje nejvyšší kritéria BiO kvality
  • šetrná technologie lyofilizace zachovává bioaktivitu kolostra
  • kolostrum je zbavené tuku
  • bez chemických konzervantů, barviv a bez lepku
  • testováno na rezidua (zbytky) antibiotik, těžkých kovů, pesticidů, BSE

Dávkování

Doporučená denní dávka: 2x denně 1 kapsle. Užívejte před jídlem, zapijte studeným nebo vlažným nápojem. Nezapíjejte teplými nápoji! Vhodné pro dlouhodobé užívání.

Složení

Kravské kolostrum v prášku 100%, odtučněné, ve vegetariánské HPMC kapsli (400 mg v 1 kapsli). Kolostrum splňuje požadavky BIO kvality. Obsahuje laktózu. Množství aktivních látek v doporučené denní dávce (2 kapsle): Kravské kolostrum 800 mg.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.