DELTA La Femme Beauty Collagen 196 g

Doplněk stravy

Značka: DELTA
DELTA La Femme Beauty Collagen je hydrolyzovaný rybí kolagen + komplex aktivních látek pro krásu pleti, vlasů a nehtů. Chutný nápoj s příchutí broskve.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
825

Cena za 100 g: 421 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50131656

Prémiový francouzský kolagen + komplex aktivních látek pro krásu pleti, vlasů a nehtů. DELTA La Femme Beauty Collagen je hydrolyzovaný rybí kolagen typu I, II, III ve formě chutného nápoje s příchutí broskve.

Proč DELTA La Femme Beauty Collagen?

DELTA La Femme Beauty Collagen obsahuje prémiový, klinicky testovaný rybí kolagen ve formě bioaktivních kolagenových peptidů. Je zpracován enzymatickou hydrolýzou, díky které nabývá stejnou strukturu jako kolagen v lidském těle (trojitá spirála). Tato bioaktivní forma je pro tělo přirozená a dobře využitelná. La Femme Beauty Collagen je sestaven výhradně z kvalitních, certifikovaných složek, což se vztahuje i na pomocné látky jako je aroma či barviva, která jsou přírodního původu: broskvovou barvu získává nápoj díky betakarotenu a červené řepě. Přípravek je slazený sukralózou – sladidlem s nízkým glykemickým indexem.

Komplex aktivních složek pro krásu pleti, vlasů a nehtů

  • hydrolyzovaný rybí kolagen typu I, II, III
  • kyselina hyaluronová spolu s kolagenem tvoří základní stavební prvky kůže – kolagen zpevňuje pleť a kyselina hyaluronová vyživuje a hydratuje kolagen
  • vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí, chrupavek, kůže a zubů; zároveň podporuje fungování imunitního systému a působí jako antioxidant
  • vitaminy B2, B3 a B7 – biotin přispívají k udržení zdravé pokožky, vitamin B7 přispívá k dobrému stavu vlasů
  • minerály zinek a selen přispívají k udržení zdravých vlasů a nehtů, zinek přispívá k udržení zdravé pokožky

Hlavní vlastnosti:

  • francouzský prémiový kolagen z mořských ryb
  • 5 500 mg kolagenu v 1 dávce
  • 8 aktivních látek
  • klinicky testované účinky
  • vynikající chuť!

Dávkování

Doplňování kolagenu vyžaduje dlouhodobost a pravidelnost. Buďte trpělivé a nedělejte závěry dříve než po 2 měsících užívání. Doporučená denní dávka: 1x denně 7 g (1 plná odměrka). 1 plnou odměrku (7 g) rozpusťte v cca 2 dl vody, dobře promíchejte a nápoj vypijte. Užívání se doporučuje po dobu minimálně 2 měsíců. Odměrka je součástí balení. Balení obsahuje 28 denních dávek.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nedoporučuje se užívat osobám mladším 12 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.