Kosmetika

Dermedic Sunbrella Baby Opalovací mléko SPF50+ 150 ml

Značka: DERMEDIC
Produktová řada: Sunbrella Baby

Opalovací mléko SPF50+ od značky Dermedic Sunbrella Baby poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Zklidňuje podráždění a hydratuje. Obsahuje minerální filtry.

369
Doprava zdarma

O produktu: Dermedic Sunbrella Baby Opalovací mléko SPF50+ 150 ml

50143971

Úvod

Opalovací mléko SPF50+ od značky Dermedic Sunbrella Baby poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Tento přípravek je velmi šetrný k jemné dětské pokožce i k citlivé pleti dospělých. Obsahuje minerální filtry, které představují spolehlivou ochranu, a navíc zabraňují podráždění a vysychání pleti. Posiluje její hydrolipidovou vrstvu. Redukuje podráždění i pnutí a zanechává zklidněnou a hydratovanou pleť. Mléko ve spreji se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává po sobě mastný film. Voděodolné složení. Ideální od 6 měsíců.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením
  • hydratuje a zklidňuje
  • s obsahem minerálních filtrů

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Vyhýbejte se nejintenzivnějšímu slunečnímu záření mezi 11. až 14. hodinou odpoledne. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


O značce

Zkušenosti dermatologů jsou základním kamenem značky Dermedic, která je odborníkem na speciální péči o citlivou pleť. Zpracování receptur probíhá za využití globálních technologií a nejnovějších trendů v dermatologii.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.