Dermedic Oilage Anti-Ageing denní krém pro obnovu hustoty pleti 50 g

Kosmetika

Značka: DERMEDIC
5.0
Obnovuje hutnost a pružnost pleti, pomáhá redukovat vrásky. Výživný krém s přírodními vitaminy a isoflavony zpevňuje, vyhlazuje a chrání pokožku.
Skladem na e-shopu
335

O produktu

50118487

Nevzdávejte boj s časem a vyzkoušejte vyživující denní krém, který byl vytvořen pro pleť s viditelnými známkami stárnutí. Obsahuje inovativní komplex TriOleum proti perimenopauzálnímu stárnutí pokožky. Kombinuje sójové isoflavony s olejem z pupalky a avokádem. Esenciální mastné kyseliny doplňují lipidovou bariéru a díky tomu krém chrání pokožku před vnějšími vlivy, včetně pronikání prachu do její struktury. Dermedic Oilage Anti-Ageing denní krém obsahuje listové peptidy a přírodní vitaminy. Obnovuje pevnost a pružnost pleti, zvyšuje úroveň hydratace a pomáhá redukovat vrásky. Vhodný pro citlivou pleť. Nekomedogenní složení je ideální pro použití pod make-up.

Výsledek:

  • obnovuje hutnost a pružnost pleti
  • vyživuje pokožku a poskytuje hydrataci
  • rysy obličeje jsou vyhlazené
  • vhodný pro citlivou pokožku
  • nekomedogenní

Inteligentní složení CoolPoint

Dermedic Oilage Anti-Ageing denní krém díky inteligentnímu složení CoolPoint napomáhá termoregulaci pokožky a chrání před vzestupem její teploty během menopauzálních návalů tepla. Obnovená a řádně hydratovaná pokožka s hustou strukturou je odolnější vůči teplotním výkyvům.


Složení

Sojový olej, extrakt z artyčoku, hyaluronát sodný, extrakt ze sojových bobů, avokádový olej, pupalkový olej, vitamin E, extrakt z mrkve, olej z mrkvových semen, betakaroten, výtažek z kamejky lékařské.

Použití

Používejte každé ráno na pečlivě vyčištěnou pleť tváře, krku a dekoltu.

O značce

Zkušenosti dermatologů jsou základním kamenem značky Dermedic, která je odborníkem na speciální péči o citlivou pleť. Zpracování receptur probíhá za využití globálních technologií a nejnovějších trendů v dermatologii.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.