Linteo Baby Dětská pěna do koupele s BIO měsíčkem lékařským 250 ml

Kosmetika

Koupelová péče pro nejmenší s extraktem z Bio měsíčku lékařského. Vytváří hebkou pěnu, jemně čistí a pečuje o pokožku celého těla.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
72 ušetříte 13 Kč

Původní cena 85 Kč sleva 15%

O produktu

50078334

Koupelová péče pro nejmenší s extraktem z Bio měsíčku lékařského. Vytváří hebkou pěnu, jemně čistí a pečuje o pokožku celého těla. Přírodní tenzidy z kokosového oleje nevysušují pokožku a udržují ji vláčnou. Linteo Baby Dětská pěna do koupele má regenerační účinky a je šetrná k očím i k pokožce. Ačkoliv byla navržena pro děti, je vhodná i pro pokožku maminek.

Výsledek:

  • vytváří hebkou pěnu a jemně čistí pokožku celého těla
  • nevysušuje pokožku a udržuje ji vláčnou
  • šetrná k očím i pokožce

Voňte stejně jako Vaše miminko

Pomáhejte miminku cítit se v bezpečí. Dětská kosmetika Linteo Baby napomáhá vytváření pocitu bezpečí sjednocením vůně miminka i maminky. Unikátní složení je navrženo s maximální šetrností a péčí k dětské pokožce a zároveň v souladu s mateřskou pokožkou. Díky tomu je pěna do koupele vhodná jak pro Vaše miminko, tak pro Vás.


Složení

Přírodní certifikovaný BIO měsíčkový extrakt, přírodní tenzidy z kokosového oleje.

Použití

Přidávejte do vody během napouštění koupele, můžete promíchat rukou.

O značce

V souladu s přírodou, záruka kvality: Jednotlivé složky výrobků Linteo Baby zcela respektují vlastní ochranné mechanizmy pokožky a nezasahují aktivně při její obnově. Pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat i regenerovat. Tím zvyšují její odolnost a obranyschopnost vůči vnějším vlivům a zároveň tak napomáhají snižovat riziko podráždění.

Čistě přírodní extrakty a oleje z bylinek: Jednotlivá složení byla navržena tak, aby dílčí přírodní aktivní látky byly nejlépe z prostředí, kde žijeme, na které jsme zvyklí a které standardně používáme.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.