Linteo Baby Dětské mycí mléko a šampon s BIO měsíčkem lékařským 250 ml

Kosmetika

Koupelová péče se šetrnými přírodními mycími složkami. Jemně čistí a pečuje o pokožku celého těla. Pro pokožku malých dětí i jejich maminek.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
75 ušetříte 14 Kč

Původní cena 89 Kč sleva 16%

O produktu

50080815

Koupelová péče pro nejmenší se šetrnými mycími složkami a extraktem z Bio měsíčku lékařského. Jemně čistí a pečuje o pokožku celého těla. Přírodní tenzidy z kokosového oleje, řepného a třtinového cukru nevysušují pokožku a udržují ji vláčnou. Linteo Baby Dětské mycí mléko a šampon má regenerační účinky a je šetrné k očím i k pokožce. Ačkoliv bylo navrženo pro děti, je vhodné i pro pokožku maminek.

Výsledek:

  • jemně čistí a pečuje o pokožku celého těla
  • nevysušuje pokožku a udržuje ji vláčnou
  • šetrné k očím i pokožce

Voňte stejně jako Vaše miminko

Pomáhejte miminku cítit se v bezpečí. Dětská kosmetika Linteo Baby napomáhá vytváření pocitu bezpečí sjednocením vůně miminka i maminky. Unikátní složení je navrženo s maximální šetrností a péčí k dětské pokožce a zároveň v souladu s mateřskou pokožkou. Díky tomu je mycí mléko a šampon vhodné jak pro Vaše miminko, tak pro Vás.


Složení

Přírodní certifikovaný BIO měsíčkový extrakt, přírodní tenzidy z kokosového oleje, řepného a třtinového cukru.

Použití

Při koupání naneste malé množství přípravku na pokožku i vlásky, napěňte a poté opláchněte.

O značce

V souladu s přírodou, záruka kvality: Jednotlivé složky výrobků Linteo Baby zcela respektují vlastní ochranné mechanizmy pokožky a nezasahují aktivně při její obnově. Pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat i regenerovat. Tím zvyšují její odolnost a obranyschopnost vůči vnějším vlivům a zároveň tak napomáhají snižovat riziko podráždění.

Čistě přírodní extrakty a oleje z bylinek: Jednotlivá složení byla navržena tak, aby dílčí přírodní aktivní látky byly nejlépe z prostředí, kde žijeme, na které jsme zvyklí a které standardně používáme.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.