Linteo Baby Dětské tělové mléko s BIO měsíčkem lékařským 250 ml

Kosmetika

S přírodními oleji z jader mandlí a meruněk, které přirozeně vyživují, zjemňují a chrání pokožku. Vytvořeno pro jemnou pokožku malých dětí i jejich maminek.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
89 ušetříte 16 Kč

Původní cena 105 Kč sleva 15%

O produktu

50080816

Tělové mléko pro jemnou dětskou pokožku s výtažkem z BIO měsíčku lékařského. Obsahuje přírodní oleje z jader mandlí a meruněk, které přirozeně vyživují, zjemňují a chrání pokožku. Bambucké máslo poskytuje pokožce hydrataci a zvláčnění. Ačkoliv bylo Linteo Baby Dětské tělové mléko navrženo s cílem podporovat přirozený vývoj zdravé dětské pokožky, je vhodné i pro maminky s cílem sjednotit vůni matky a dítěte.

Výsledek:

  • přirozeně vyživuje, zjemňuje a chrání pokožku
  • poskytuje pokožce hydrataci a zvláčnění
  • jemná péče pro miminko i pro Vás

Voňte stejně jako Vaše miminko

Pomáhejte miminku cítit se v bezpečí. Dětská kosmetika Linteo Baby napomáhá vytváření pocitu bezpečí sjednocením vůně miminka i maminky. Unikátní složení je navrženo s maximální šetrností a péčí k dětské pokožce a zároveň v souladu s mateřskou pokožkou. Díky tomu je mléko vhodné jak pro Vaše miminko, tak pro Vás.


Složení

Přírodní BIO certifikovaný výtažek z měsíčku lékařského, mandlový olej, meruňkový olej, bambucké máslo.

Použití

Nanášejte na suchou pokožku a jemně rozetřete.

O značce

V souladu s přírodou, záruka kvality: Jednotlivé složky výrobků Linteo Baby zcela respektují vlastní ochranné mechanizmy pokožky a nezasahují aktivně při její obnově. Pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat i regenerovat. Tím zvyšují její odolnost a obranyschopnost vůči vnějším vlivům a zároveň tak napomáhají snižovat riziko podráždění.

Čistě přírodní extrakty a oleje z bylinek: Jednotlivá složení byla navržena tak, aby dílčí přírodní aktivní látky byly nejlépe z prostředí, kde žijeme, na které jsme zvyklí a které standardně používáme.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.