Doplněk stravy

DI-PROSTAN

Kapsle s obsahem sušených extraktů ze slivoně africké a kopřivy dvoudomé, které příznivě ovlivňují činnost prostaty a močových cest u mužů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: DI-PROSTAN

50030358

Úvod

Bylinné extrakty pro zdravou prostatu a močové cesty. Přípravek DI-PROSTAN obsahuje výtažky z kopřivy a slivoně africké. Ocení ho zejména muži při obtížích s prostatou jako jsou např. časté noční močení nebo pocit nedokonalého vymočení. Slivoň africká (Pygeum africanum) pomáhá udržovat normální funkci močového měchýře a dolních močových cest. Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) přispívá k normální funkci prostaty a příznivě ovlivňuje vylučování vody z organismu a činnost ledvin. Osvěžuje tělo, dodává energii a vitalitu, napomáhá přirozené obranyschopnosti.


Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tobolku nejlépe před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody. Možné používat dlouhodobě.


Složení

Pygeum africanum (slivoň africká), suš. extrakt 100 mg, Urtica dioica (kopřiva dvoudomá), sušený extrakt z listu 50 mg v jedné tobolce.

Plnidlo: sójový olej, kokosový olej, palmový olej; emulgátor: sójový lecitin; tobolka: želatina, glycerol, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, brilantní modř, azorubin.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.