DI-PROSTAN

Doplněk stravy

Kapsle s obsahem sušených extraktů ze slivoně africké a kopřivy dvoudomé, které příznivě ovlivňují činnost prostaty a močových cest u mužů.
Skladem na e-shopu
229 ušetříte 46 Kč

Původní cena 275 Kč, sleva 17%

Cena za 1 kus(tbl): 8 Kč

O produktu

50030358

Bylinné extrakty pro zdravou prostatu a močové cesty. Přípravek DI-PROSTAN obsahuje výtažky z kopřivy a slivoně africké. Ocení ho zejména muži při obtížích s prostatou jako jsou např. časté noční močení nebo pocit nedokonalého vymočení. Slivoň africká (Pygeum africanum) pomáhá udržovat normální funkci močového měchýře a dolních močových cest. Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) přispívá k normální funkci prostaty a příznivě ovlivňuje vylučování vody z organismu a činnost ledvin. Osvěžuje tělo, dodává energii a vitalitu, napomáhá přirozené obranyschopnosti.


Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tobolku nejlépe před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody. Možné používat dlouhodobě.

Složení

Pygeum africanum (slivoň africká), suš. extrakt 100 mg, Urtica dioica (kopřiva dvoudomá), sušený extrakt z listu 50 mg v jedné tobolce.

Plnidlo: sójový olej, kokosový olej, palmový olej; emulgátor: sójový lecitin; tobolka: želatina, glycerol, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, brilantní modř, azorubin.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.