Dologran Mg Ca D3 C K2 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: DOLOGRAN
Dologran Mg Ca D3 C K2 obsahuje vápník a hořčík v optimálně vyváženém poměru a vitaminy.
Skladem na e-shopu
265

Cena za 100 g: 294 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50123992

Dologran tablety Mg Ca D3 C K2 je doplněk stravy s obsahem vitamínů a minerálů. Obsahuje vápník a hořčík v optimálně vyváženém poměru a vitaminy C a D3, které přispívají ke správné funkci imunitního systému a vitamin K2 (MK7), který přispívá k udržení zdravých kostí.

Hlavní složky:

  • Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů a přispívá k normální činnosti svalů.
  • Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Vitamin D3 přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a k jeho normální hladině v krvi, přispívá k normálnímu stavu kostí a zubů, přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení normální činnosti svalů.
  • Vitamin K2 (MK7) přispívá k udržení normálního stavu kostí a k normální srážlivosti krve.
  • Vitamin C přispívá k správné funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, chrání buňky před oxidativním stresem, přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, dásní. Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa.

Dávkování

1–2 tablety denně, zapít dostatečným množstvím tekutin.

Složení

Vápník (uhličitan vápenatý), hořčík (uhličitan hořečnatý), plnidlo: mikrokrystalická celulóza, vitamin C (kyselina L-askorbová), plnidlo: polyvinylpyrolidon, nosič: stearan hořečnatý, vitamin K2 (MK7), vitamin D3 (cholekarciferol).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě do 25 °C. Po otevření spotřebujte do 90 dní.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.