DOLORgit med ušní kapky 10 ml

Zdravotnické prostředky

5.0
Ušní kapky DOLORgit med s glycerinem a panthenolem zmírňují obtíže vnějšího zvukovodu jako je bolest, otok, zarudnutí a svědění. Lze je používat i preventivně. Pro dospělé a děti od 1 roku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
145

O produktu

50098782

První pomoc při zánětu vnějšího zvukovodu. Ušní kapky DOLORgit med zmírňují bolest, otok, zarudnutí a svědění při zánětu vnějšího zvukovodu. Obsažený glycerin má schopnost vázat vodu, čímž zmenšuje otok a vytváří ochranný film. Ten chrání před dalším podrážděním. Panthenol podrážděnou tkáň zklidňuje, hydratuje a regeneruje. Ušní kapky lze používat i preventivně.

Hlavní vlastnosti:

  • ušní kapky k fyzikální léčbě
  • zmírňují bolest, otok, zarudnutí a svědění
  • ochrana a prevence vnějšího zvukovodu
  • s glycerinem a panthenolem
  • vhodné pro dospělé a děti od 12 měsíců věku

Složení

Glycerin (99,5%), D-panthenol, Cetylpiridiniumchlorid.

Použití

1-2 kapky dle potřeby až 4x denně nakapejte do zvukovodu. Kapky před použitím ohřejte na teplotu těla. Skloňte hlavu na stranu a nakapejte do zvukovodu, nechte hlavu v poloze na straně cca 3 minuty. Doba používání není omezena. Pokud se potíže do 2 dnů nezlepší nebo se dokonce zhorší nebo při silné bolesti v uchu je potřeba neprodleně navštívit lékaře.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na glycerin a při poranění ušního bubínku (perforace bubínku) nebo při otevřených ranách. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte současně s jinými lokálně působícími léčivými přípravky (např. ušní kapky a masti).

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.