Gely do myčky

  (5)
Seřadit podle
  Gely do myčky

  Gely do myčky

  Gely do myčky a hlavní výhody

  K mytí nádobí v myčce si můžete vybrat z nepřeberného množství čisticích přípravků jako jsou tablety, kapsle nebo gely. Nespornou výhodou gelu do myčky je ten, že se pohodlně dávkuje, dokonale se rozpouští a nezanechává na nádobí nežádoucí zbytky mycího prostředku. Redukuje všechny odolné skvrny i bez předmáčení. Eliminuje šmouhy i zaschlé kapky. Gel rovněž udržuje čistou myčku bez usazenin, prodlužuje její životnost a chrání ji před nepříjemnými pachy. K pravidelné údržbě spotřebiče používejte také čistič myčky, který zatočí s vodním kamenem.

  Jak použít gel do myčky

  Do určeného zásobníku nalijte odpovídající množství gelu, které je uvedeno na obalu výrobce. Nikdy ho však nedávkujte přímo do myčky. Je velmi šetrný, můžete jej používat na všechno násobí. Gel skvěle funguje i při nízkých teplotách a na eko programy. Vyzkoušejte například Somat gel.

  Gely do myčky Finish

  Gel do myčky Finish zanechává dokonale čisté a lesklé nádobí. Dávkovat jej můžete čistě dle svého uvážení a také podle toho, jak znečištěné nádobí se chystáte mýt. Působí proti usazeninám a vodnímu kameni. Neutralizuje nepříjemný pach ze zbytků jídla a dodává nádobí nepřekonatelnou čistotu a svěžest. Vyberte si ověřenou značku na trhu.