Utěrky

  (11)
Seřadit podle
  Utěrky

  Utěrky

  Jak vybrat utěrku?

  Při výběru vhodné utěrky se soustřeďte na účel použití a vlastnosti materiálu:

  Co to je mikrovlákno?

  Mikrovlákno je vlákno vyrobené z jemných polyesterových nebo polyamidových vláken, které disponují extrémně malými vlákny. Díky této vlastnosti mají mikrovláknové utěrky vynikající absorpční schopnosti a vysokou schopnost zachytávat nečistoty a mastnotu.

  • Utěrka z mikrovlákna na podlahu: Jsou ideální k čištění a odstraňování nečistot z tvrdých povrchů, jako jsou dlaždice, dřevo nebo linoleum. Díky svým vysokým absorpčním vlastnostem a schopnosti zachytit prach a mastnotu jsou skvělou volbou pro úklid podlah.
  • Utěrka z mikrovlákna na drhnutí: Skvěle odstraňují skvrny a mastnotu z náchylných povrchů jako je sklo, nerezová ocel nebo keramika. Díky jemným vláknům umožňují utěrky snadné a šetrné čištění bez rizika poškrábání povrchu.
  • Utěrka z mikrovlákna na vysoušení: Nabízejí vynikající absorpční schopnosti. Rychle a efektivně vysouší povrchy, jako jsou okna, kuchyňské linky nebo koupelnové obklady. Jsou odolné a snadno se udržují.

  Utěrky značky Swiffer

  Utěrky značky Swiffer jsou z kvalitního materiálu a díky tomu se pyšní svou odolností. Nabízejí širokou škálu utěrek na různé povrchy a typy čištění. Zanechávají dokonale čisté a svěží povrchy plné lesku.