Douxo S3 Seb šampon pro psy a kočky 200 ml

Veterinární přípravky

Značka: DOUXO
Šampon Douxo S3 Seb je určený pro kočky a psy s mastnou a šupinatou pokožkou. Pomáhá při rozčesávání srsti a zanechává srst jemnou a lesklou.
Skladem na e-shopu
449

O produktu

50141906

Šampon Douxo S3 Seb je určený k čištění mastné a šupinaté pokožky. Pomáhá redukovat šupinky, přebytečný maz i nepříjemný zápach. Hydratuje a posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky. Pomáhá také při rozčesávání srsti, zanechává ji jemnou a lesklou. Obsahuje ophytrium – čištěnou přírodní složku ze Sedoulku japonského, která podporuje funkce kožní bariéry. Zajišťuje vláčnou, dlouhodobě hydratovanou a zklidněnou pokožku. Jemné složení bez mýdla, parabenů a barviv, s jemnou hypoalergenní vůní, respektuje přirozené pH pokožky psů a koček.

Hlavní vlastnosti:

  • šampon pro psy a kočky
  • redukuje šupinky, přebytečný maz i zápach
  • podporuje správnou funkci kožní bariéry
  • v praktickém balení s pumpičkou
  • pH šetrné k pokožce

Složení

Ophytrium, Seboliance, panthenol, pentavitine, vit PP, gentle cleansing formula, hypoallergenic fragrance. 

Použití

Pouze pro vnější použití. Namočte zvíře teplou vodou a aplikujte Douxo S3 Seb šampon na srst celého povrchu těla až do vytvoření husté pěny. Důkladně promasírujte srst zvířete. Šampon nechte působit 5-10 minut, potom pečlivě opláchněte vodou. Podle potřeby je možné šamponování zopakovat. Zabraňte kontaktu s očima.
Dávkování: Jedna pumpička na 2 kg živé hmotnosti zvířete, dvojnásobek dávky pro zvířata s dlouhou a/nebo hustou srstí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.