Doplněk stravy

Dr. Böhm Dýňové tablety pro ženu 30 tablet

Značka: DR. BÖHM

Dr. Böhm Dýňové tablety pro ženu rostlinný doplněk stravy s extraktem z dýňových semen, který podporuje zdraví močových cest. Obsahuje bezolejný extrakt z jader štýrské dýně.

329
Ušetříte 21%

Původní cena:  415 Kč  ·  sleva 86 Kč

Cena za 1 kus: 10,97 Kč

Nejnižší cena před slevou: 415 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Dr. Böhm Dýňové tablety pro ženu 30 tablet

50054346

Dr. Böhm Dýňové tablety pro ženu 30 tablet. Výzkum, tradice a kvalita z Rakouska.

Vlastnosti:

  • extrakt z dýňových semen podporuje správnou funkci močového měchýře
  • 20krát koncentrovaný extrakt ze štýrských dýňových semínek
  • kombinováno s cennými isoflavony ze sóji, která nebyla geneticky modifikována
  • neobsahuje laktózu, kvasnice, lepek ani želatinu
  • vhodný pro vegetariány
Dr. Böhm Dýňové tablety pro ženu 30 tablet. Použití a vlastnosti.

Extrakt z dýňových semínek

Štýrská dýně je velice hodnotná regionální odrůda dýně, pěstovaná především v oblasti rakouského a slovinského Štýrska. Semena tohoto plodu jsou bohatá na minerály (K, Na, Mg, Ca, P).

Bezolejný extrakt z těchto semen obsahuje celou řadu aktivních látek. Extrakt ze semínek štýrské dýně obsažený v doplňku stravy Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu má pozitivní vliv na funkci močového měchýře.

Dr. Böhm Dýňové tablety pro ženu 30 tablet. Extrakt z dýňových semínek.

Správnou funkci močového měchýře podpoří dýně

Udržet správné funkce močového měchýře lze poměrně snadnou, přírodní cestou. Evropská federace fytoterapie (ESCOP) doporučuje užívat 10 gramů semínek štýrské dýně denně. Praktické řešení představuje rostlinný doplněk stravy Dýňové tablety pro ženu od špičkové rakouské značky Dr. Böhm®. Jediná tableta obsahuje cenné látky ze 40 dýňových semen obohacené o sójové isoflavony, a pokryje tak potřebné denní množství.

Účinky potvrzené studiemi i lékaři ¹ 

Dýňové tablety pro ženu Dr. Böhm® byly podrobeny řadě studií s pozitivními výsledky, které potvrzují i gynekologové. Pro dosažení těch nejlepších výsledků je vhodné užívat dýňové tablety po dobu alespoň 3 měsíců.¹ Kromě toho, že dýně napomáhá normální funkci močového měchýře, vám navrátí i pocit sebevědomí.

Dávkování a způsob použití:

Přípravek je vhodný k dlouhodobému užívání. 1 balení = měsíční kúra. Během prvních dvou týdnů doporučujeme užívat 1 tabletu 2x denně (ráno a večer), nekousat a zapít tekutinou. Poté se doporučuje užívat 1 tabletu, nejlépe před spaním, po delší časové období (minimálně 3 měsíce). V případě potřeby je možno dlouhodobě užívat i 2 tablety denně.

Složení v 1 tabletě:

Extrakt z jader štýrské dýně 400 mg (Extr. sem Cucurbitae peponis styriacae sicc. 20:1, odpovídá 8 g dýňových semen na 1 tabletu), sójový extrakt 30 mg (Standardizováno na min. 12 mg isoflavonu na tabletu, isoflavon není geneticky modifikován).

Upozornění:

Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré, vyvýžené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pouze pro dospělé. Ukládejte mimo dosah dětí. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku.


¹ Yanagisawa E et al., Jpn J Med Pharm Sci 2003; 14(3):313-322

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.