Dr. Böhm Dýňové tablety pro ženu 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: DR. BÖHM
Dr. Böhm Dýňové tablety pro ženu rostlinný doplněk stravy s extraktem z dýňových semen, který podporuje zdraví močových cest. Obsahuje bezolejný extrakt z jader štýrské dýně.
Skladem na e-shopu
327 ušetříte 22 Kč

Původní cena 349 Kč , sleva 6%

Nejnižší cena před slevou: 349 Kč

Cena za 1 kus: 11 Kč

O produktu

50054346

Dýňové tablety pro ženy

Indikace:

  • extrakt z dýňových semen podporuje správnou funkci močového měchýře

Vlastnosti:

  • 20krát koncentrovaný extrakt ze štýrských dýňových semínek
  • kombinováno s cennými isoflavony ze sóji, která nebyla geneticky modifikována
  • podporuje ženskou rovnováhu a pohodu
  • neobsahuje laktózu, kvasnice, lepek ani želatinu
  • vhodný pro vegetariány

dýňová semínka

Extrakt z dýňových semínek

Štýrská dýně je velice hodnotná regionální odrůda dýně, pěstovaná především v oblasti rakouského a slovinského Štýrska. Semena tohoto plodu jsou bohatá na minerály (K, Na, Mg, Ca, P). Bezolejný extrakt z těchto semen obsahuje celou řadu aktivních látek, mimo jiné takzvané lignany, které podporují rovnováhu organismu. Extrakt ze semínek štýrské dýně, obsažený v doplňku stravy Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu, má pozitivní vliv na funkci močového měchýře a příznivě působí na svaly pánevního dna. 


Dávkování a způsob použití:

Přípravek je hodný k dlouhodobému užívání. 1 balení = měsíční kúra. Během prvních dvou týdnů je vhodné užívat 1 tabletu 2x denně (ráno a večer), nekousat a zapít tekutinou. Poté se doporučuje užívat 1 tabletu, nejlépe před spaním, po delší časové období (minimálně 3 měsíce). V případě potřeby je možno dlouhodobě užívat i 2 tablety denně.


Složení v 1 tabletě:

Extrakt z jader štýrské dýně 400 mg (Extr. sem Cucurbitae peponis styriacae sicc. 20:1, odpovídá 8 g dýňových semen na 1 tabletu), sójový extrakt 30 mg (Standardizováno na min. 12 mg isoflavonu na tabletu, isoflavon není geneticky modifikován).


Upozornění:

Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pouze pro dospělé. Ukládejte mimo dosah dětí.


To nejlepší z přírody

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.