Doplněk stravy

Dr. Max 3BULLUS 90 kapslí

Značka: DR. MAX

Dr. Max 3BULLUS je doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů a zinku určený pro dospělé muže. Kotvičník příznivě působí na pohlavní orgány a hormonální aktivitu.

579

Cena za 1 kus: 6,43 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu zdarma. Pro přihlášené je limit 250 Kč. 1 500 Kč

O produktu: Dr. Max 3BULLUS 90 kapslí

50139710

  • Benefity: fungující prostata, sexuální zdraví, výkon.
  • Hlavní složka: Tribulus terrestris (kotvičník zemní).
  • Určeno pro: muže.
  • Forma: kapsle.
  • Typ produktu: doplněk stravy.

Složení přípravku 3BULLUS® vychází z nejnovějších vědeckých poznatků, které poukazují na skutečnost, že fungující prostata, potence a výkon ve smyslu fyzické i psychické odolnosti a síly jsou navzájem velmi úzce propojeny. Za vším stojí často skloňovaný hormon testosteron, jehož hladina souvisí nejen s kvalitou sexuálního života, ale mj. také s množstvím svalové hmoty.

3BULLUS doplněk stravy - prostata, výkon, potence

PROČ UŽÍVAT 3BULLUS®?

PODPORA PROSTATY A MOČOVÝCH CEST*

PODPORA PROSTATY A MOČOVÝCH CEST*

PŘISPÍVÁ K DOBRÉMU SEXUÁLNÍMU ZDRAVÍ**

VÝKON, SÍLA, ODOLNOST**TESTOSTERON

Testosteron je steroidní hormon, nejdůležitější ze skupiny androgenů. Testosteron bývá nejčastěji spojován se sexuálním výkonem a libidem. Má však zásadní vliv i na budování svalové hmoty, zesílení kostí, spalování podkožního tuku, psychickou pohodu a v neposlední radě i zdraví srdce. Hladina testosteronu začíná přirozeně klesat okolo 30. roku, její pokles s věkem je normální a nemusí nutně vést k nedostatečné hladině testosteronu. Zpomalení poklesu hladiny testosteronu napomáhá aktivní životní styl a vyvážená strava včetně dostatečného pitného režimu. Produkci testosteronu zároveň velice nepřiznivě ovlivňuje stres.


3BULLUS POUZE 1 KAPSLE DENNĚ

POUZE 1 KAPSLE DENNĚ

Díky vyváženému složení stačí pouze jedna kapsle kdykoliv během dne. Přípravek je možné užívat dlouhodobě.


AKTIVNÍ LÁTKY

KOTVIČNÍK ZEMNÍ (Tribulus terrestris)

KOTVIČNÍK ZEMNÍ

(Tribulus terrestris)

Rostlina, která příznivě působí na hladinu pohlavních hormonů a na funkci reprodukčního systému. Obsažený extrakt z plodu kotvičníku je standardizovaný na obsah saponinů.

*SLIVOŇ AFRICKÁ (Pygeum africanum)

*SLIVOŇ AFRICKÁ

(Pygeum africanum)

Slivoň africká je synonymem péče o prostatu a močové cesty a patří mezi oblíbené rostlinné extrakty v západní Evropě. Podporuje normální funkci prostaty, močového měchýře a dolních močových cest.

***DAMIÁNA PRAVÁ (Turnera di­usa)

***DAMIÁNA PRAVÁ

(Turnera di­usa)

Rostlina pocházející z Mexika a střední Ameriky. Přispívá k dobrému sexuálnímu zdraví a podporuje duševní pohodu v období stresu a napětí.

**ŘEŘICHA PERUÁNSKÁ (Lepidium meyenii)

**ŘEŘICHA PERUÁNSKÁ

(Lepidium meyenii)

Řeřicha peruánská, známá také jako maca či peruánský ženšen, se přirozeně vyskytuje na náhorních plošinách jihoamerických And. Má příznivý vliv na psychickou a fyzickou kondici. Podporuje plodnost a řadí se mezi tzv. „superpotraviny“.

ŽENŠEN PRAVÝ (Panax ginseng)

ŽENŠEN PRAVÝ

(Panax ginseng)

Ženšen pravý je bájná a ceněná rostlina asijského původu, která působí na výkon, vitalitu a bdělost. Podporuje odolnost organismu proti únavě a příznivě působí na sexuální zdraví.

ZINEK

ZINEK

(Zincum)

Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci a k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Zároveň přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


UPOZORNĚNÍ

Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 5 °C do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Určeno pouze pro dospělé muže. Současné použití s antidiabetiky konzultujte se svým lékařem nebo lékárníkem.


CHCETE JEŠTĚ VÍCE PODPOŘIT PSYCHICKOU ODOLNOST A FYZICKOU KONDICI? Vyberte si z našeho portolia magnesií.

CHCETE JEŠTĚ VÍCE PODPOŘIT PSYCHICKOU ODOLNOST A FYZICKOU KONDICI?

Vyberte si z našeho portolia magnesií.

Hořčík (magnesium) přispívá ke snížení míry únavy, vyčerpání a k normální činnosti svalů.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.