Dr.Max Algacid Sticks 14 sáčků

Zdravotnické prostředky

Značka: DR.MAX
Dr.Max Algacid Sticks je zdravotnický prostředek, který pomáhá kontrolovat gastroezofageální reflux, zklidňuje překyselení žaludku a chrání žaludeční sliznici. Pro dospělé a dospívající od 12 let.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce neplatí na produkty řady PRO32. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
179

O produktu

50134247

Dr.Max Algacid Sticks je zdravotnický prostředek ve formě jednodávkových sáčků určených ke kontrole gastroezofageálního refluxu, pocitu pálení a s tím souvisejících těžkostí. Dr.Max Algacid Sticks pomáhá při překyselení a bolesti žaludku, zabraňuje pocitu pálení a chrání žaludeční sliznici. Přípravek obsahuje látky synergicky působící v prostředí žaludku (alginát, uhličitan vápenatý a hydrogenuhličitan draselný). Alginát je polysacharid, který se získává z určitých druhů řas. V kyselém prostředí žaludku se přeměňuje na viskózní gel, který kryje a chrání žaludeční sliznici. Spojení uhličitanu a hydrogenuhličitanu neutralizuje žaludeční kyselost. Dr.Max Algacid Sticks je určen pro dospělé, dospívající od 12 let mohou přípravek užívat na doporučení lékaře.

Hlavní účinky:

  • redukuje gastroezofageální reflux
  • zklidňuje překyselení
  • chrání žaludeční sliznici

Dávkování

Dospělí a dospívající (12-18 let) užívají 1 sáček po dvou hlavních chodech a před spaním po dobu minimálně 2 týdnů, do odeznění příznaků. Pokud i po měsíci užívání produktu příznaky stále přetrvávají, poraďte se se svým lékařem.

Složení

Alginát sodný, uhličitan vápenatý, hydrogenuhličitan draselný.

Pomocné látky: Extrakt ze zázvoru (příchuť), zázvorová silice (příchuť), anýzová a mléčná příchuť, voda, karbomer, methylparahydroxybenzoát sodná sůl, sukralóza.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 12 let.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.