Zdravotnické prostředky

Dr. Max Algacid Sticks 14 sáčků

Značka: DR. MAX

Dr. Max Algacid Sticks je zdravotnický prostředek, který pomáhá kontrolovat gastroezofageální reflux, zklidňuje překyselení žaludku a chrání žaludeční sliznici. Pro dospělé a dospívající od 12 let.

Odstranit
Přihlaste se a získejte za 149 Kč (sleva 21%)
189

O produktu: Dr. Max Algacid Sticks 14 sáčků

50134247

Úvod

Dr. Max Algacid Sticks je zdravotnický prostředek ve formě jednodávkových sáčků určených ke kontrole gastroezofageálního refluxu, pocitu pálení a s tím souvisejících těžkostí. Dr. Max Algacid Sticks pomáhá při překyselení a bolesti žaludku, zabraňuje pocitu pálení a chrání žaludeční sliznici. Přípravek obsahuje látky synergicky působící v prostředí žaludku (alginát, uhličitan vápenatý a hydrogenuhličitan draselný). Alginát je polysacharid, který se získává z určitých druhů řas. V kyselém prostředí žaludku se přeměňuje na viskózní gel, který kryje a chrání žaludeční sliznici. Spojení uhličitanu a hydrogenuhličitanu neutralizuje žaludeční kyselost. Dr. Max Algacid Sticks je určen pro dospělé, dospívající od 12 let mohou přípravek užívat na doporučení lékaře.

Hlavní účinky:

  • redukuje gastroezofageální reflux
  • zklidňuje překyselení
  • chrání žaludeční sliznici

Dávkování

Dospělí a dospívající (12-18 let) užívají 1 sáček po dvou hlavních chodech a před spaním po dobu minimálně 2 týdnů, do odeznění příznaků. Pokud i po měsíci užívání produktu příznaky stále přetrvávají, poraďte se se svým lékařem.


Složení

Alginát sodný, uhličitan vápenatý, hydrogenuhličitan draselný.

Pomocné látky: Extrakt ze zázvoru (příchuť), zázvorová silice (příchuť), anýzová a mléčná příchuť, voda, karbomer, methylparahydroxybenzoát sodná sůl, sukralóza.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 12 let.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.