Dr.Max Colostrum 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: DR.MAX
Dr.Max Colostrum obsahuje hovězí kolostrum, které je bohatým zdrojem vitaminů, minerálů, proteinů, imunoglobulinů a růstových faktorů obohacené o vitamin C.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
299

Cena za 1 kus(tbl): 10 Kč

O produktu

50130672

Dr.Max Colostrum obsahuje hovězí kolostrum produkované mléčnými žlázami krav těsně před porodem a krátce po porodu, než se začne vytvářet zralé mléko. Toto kolostrum obsahuje 30 % imunoglobulinu typu G. Imunoglobuliny (protilátky) patří mezi základní molekuly imunitního systému.  Colostrum je obohaceno vitaminem C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a nervové soustavy, napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání a chrání buňky před oxidativním stresem.

Proteiny, imunoglubuliny i vitamíny

Colostrum neboli mlezivo je první mateřské mléko savců, které se tvoří v mléčné žláze v prvních dnech po narození mláděte. Obsahuje látky důležité pro vývoj budoucího imunitního systému a správný růstový vývoj. Je bohaté na proteiny, protilátky (imunoglobuliny), růstové faktory a řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto látky podporují organismus v prvních dnech života.


Dávkování

Dospělí užívají 1-2 kapsle 2x denně. Dětem od 3 let podávejte 1-2 kapsle 1x denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. Obsah kapsle můžete vysypat do vychladlého nápoje.

Složení

Hovězí kolostrum 500 mg – z toho imunoglobulin IgG 150 mg, vitamin C 80 mg (100 % referenční hodnoty příjmu) v jedné kapsli.

Hovězí kolostrum (obsahuje 30 % IgG), kapsle [zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza)], kyselina L-askorbová, protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Přípravek neužívejte v případě intolerance laktózy a alergie na bílkoviny kravského mléka.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.