Dr.Max Cranberries & D-mannose Premium 10 tablet

Doplněk stravy

Značka: DR.MAX
Dr.Max Cranberries & D-Mannose Premium obsahuje výtažek z plodů severoamerických brusinek, extrakt z listů buchu doplněné D-manózou pro optimální komfort močových cest.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
199

Cena za 1 kus(tbl): 20 Kč

O produktu

50132173

Přípravek Dr.Max Cranberries & D-Mannose Premium poskytuje optimální komfort pro Vaše močové cesty. Obsahuje extrakt z plodů severoamerických brusinek (klikva velkoplodá), D-manózu a extrakt z listů buchu. Severoamerické brusinky (Vaccinium macrocarpon) obsahují řadu důležitých látek pro organismus, zejména proanthokyanidiny (PAC), bioflavonoidy a organické kyseliny.

Hlavní složky:

  • výtažek z plodů klikvy velkoplodé je standardizovaný moderní metodou BL-DMAC na 36 mg proanthokyanidinů (PAC) v denní dávce
  • D-manosa je specifický monosacharid, který se po požití prakticky nemetabolizuje, snadno se vstřebává do krve, odkud je filtrován ledvinami do moči
  • výtažek z listů Buchu (Agathosma betulina) příznivě ovlivňuje funkci dolních močových cest

Dávkování

Užívejte 2 tablety denně. Tabletu zapijte dostatečným množstvím vody. Dodržujte pitný režim, alespoň 2 litry tekutiny denně.

Složení

D-manóza 750 mg, extrakt z listů buchu (4:1) 50 mg, proanthokyanidiny (BL-DMAC) 18 mg v jedné tabletě.

D-manóza, zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), extrakt z plodu klikvy velkoplodé (Vaccinium macrocarpon), extrakt zlistů buchu (Agathosma betulina), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), lešticí látka (polyvinylalkohol), protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, talek), stabilizátory (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, triethylcitrát), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), zvlhčující látka (polydextróza).

Upozornění

Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.