Zdravotnické prostředky

Dr. Max Digital Pregnancy Test těhotenský test 1 ks

Značka: DR. MAX
  • Dr. Max Pregnancy test digital je jednorázový digitální těhotenský test určený k sebetestování v domácím prostředí. Pomáhá včasnému zjištění těhotenství.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

179

O produktu: Dr. Max Digital Pregnancy Test těhotenský test 1 ks

50123888

Úvod

Digitální jednorázový těhotenský test k sebetestování v domácím prostředí. Pomáhá včasné detekci těhotenství. Slouží k rychlému kvalitativnímu stanovení lidského choriového gonadotropinu (hCG) v moči. Tento hormon je vylučovaný placentou krátce po oplodnění. Koncentrace hCG rychle vzrůstá a vrcholí během 10.-12. týdne těhotenství. Digitální těhotenský test je schopen detekovat malá množství hCG ve vaší moči. Po nanesení vzorku vhodného množství moči na digitální těhotenský test se přímo na obrazovce zobrazí výsledky „Pregnant“ (Těhotná), „Not Pregnant“ (Nejste těhotná) nebo „Error“ (Chyba).

Hlavní výhody:

  • přesná, rychlá a výhodná metoda detekce těhotenství
  • jednoduché použití
  • více než 99% přesnost
  • testování přímo z proudu moči nebo z moči odebrané do čisté nádobky
  • citlivost testu 25 mlU/ml

Použití

Test můžete provádět kdykoliv během dne, nicméně se doporučuje se odebírat ranní moč, neboť obecně obsahuje nejvyšší koncentraci hCG. Test lze použít dva dny před očekávanou menstruací.

Sejměte krytku a absorpční špičku podržte v proudu moči nebo ponořte do nádoby s močí přibližně na deset sekund (ozve se pípnutí). Vytáhněte zařízení z moči a položte na rovnou plochu, můžete nasadit krytku. Symbol přesýpacích hodin na displeji začne blikat, test probíhá. Do 5 minut se ozve druhé pípnutí, symbol hodin přestane blikat a na displeji se objeví výsledek - „Pregnant“ (Těhotná), „Not Pregnant“ (Nejste těhotná) nebo „Error“ (Chyba).


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.