Zdravotnické prostředky

Dr. Max Femtime Vaginal Gel vaginální lubrikační gel 50 ml

Značka: DR. MAX
  • Dr. Max Femtime Vaginal Gel je vaginální lubrikační gel, který zabraňuje příznakům spojeným s vaginální suchostí. Zmírňuje podráždění a pálení, chrání vaginální sliznici.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2023.
229

O produktu: Dr. Max Femtime Vaginal Gel vaginální lubrikační gel 50 ml

50143379

Úvod

Dr. Max Femtime Vaginal Gel je vaginální lubrikační gel s hyaluronátem sodným a kyselinou mléčnou. Používá se k léčbě vaginální suchosti. Gel zmírňuje podráždění a pálení vaginální sliznice. Má lubrikační, zvlhčující a ochranný účinek. Využijete ho i před pohlavním stykem, kdy snižuje tření a zabraňuje podráždění a bolestivým pocitům způsobených nadměrnou vaginální suchostí. Gel pomáhá také udržovat fyziologickou rovnováhu ve vaginální oblasti.    

Hlavní vlastnosti:

  • při vaginální suchosti
  • hyaluronát sodný má hydratační a lubrikační účinek při suchosti vaginální sliznice, přispívá k obnově přirozeného a komfortního poševního prostředí
  • kyselina mléčná se běžně vyskytuje v pochvě, pomáhá udržet správné pH
  • vyvážené pH a osmolarita
  • bez parfemace

Složení

Čištěná voda, hydroxyethylcelulóza, hyaluronát sodný, propylenglykol, xanthanová guma, guarová guma, chlorid sodný, kyselina mléčná, laktát sodný, fenoxyethanol, ethylhexylglycerin.


Použití

Před aplikací si důkladně umyjte ruce. Aplikujte pomocí konečků prstů do perineální oblasti, vulvy a do přední části vaginy a krouživými pohyby jemně masírujte bez oplachování. Po použití uzavřete. Může být aplikován ráno, večer nebo podle potřeby, zejména těsně před pohlavním stykem. V případě bolestivého pohlavního styku se doporučuje předběžná aplikace oběma partnerům.


Upozornění

Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na složky přípravku. Použití během těhotenství a kojení předem konzultujte s lékařem. Neobsahuje spermicidně působící látky a nemá antikoncepční účinek. Přípravek nepoužívejte během menstruace.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.