Dr.Max Femtime Vaginal Ovules 10 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: DR.MAX
Vaginální kuličky Dr.Max Femtime Vaginal Ovules s obsahem kyseliny hyaluronové, kyseliny mléčné a polykarbofilu přispívají k přirozené obranyschopnosti pochvy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
249

O produktu

50128396

Dr.Max Femtime Vaginal Ovules jsou vaginální kuličky s kyselinou hyaluronovou, kyselinou mléčnou a polykarbofilem. Pomáhají udržovat přirozenou obranyschopnost vaginy a usnadňují obnovu vaginální mikroflóry. Odstraňují příznaky způsobené nevyváženou hydratací nebo nevhodným pH v pochvě. Využijete je k prevenci i léčbě vaginální suchosti a při atrofické vaginitidě. Jsou vhodné také při podráždění, pálení a svědění v pochvě a při vaginálních potíží infekčního i zánětlivého charakteru. Jsou ideální pro ženy v reprodukčním věku, při menopauze nebo perimenopauze.

Hlavní složky:

  • kyselina hyaluronová ve formě sodné soli má hydratační a lubrikační účinek při suchosti vaginální sliznice, přispívá k obnově přirozeného a komfortního poševního prostředí
  • kyselina mléčná se běžně vyskytuje v pochvě, pomáhá udržet správné pH
  • polykarbofil interagující s vaginálním hlenem může trvale uvolňovat vodíkové ionty přispívající ke snížení pH poševního prostředí

Složení

Sodná sůl kyseliny hyaluronové, polykarbofil, kyselina mléčná, vitamin E, kyselina 18-beta-glycyrrhetinová, čajovníkový olej (tea tree), fosfatidylcholin, polosyntetické triglyceridy.

Použití

Aplikujte 1 kuličku do pochvy, nejlépe večer před spaním po dobu 5-7 dní po skončení menstruace nebo podle doporučení lékaře.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. U těhotných žen a u dětí lze používat pouze v případě nutnosti pod přímým lékařským dohledem. Nepoužívejte během menstruace. Nepoužívejte produkt více než 30 po sobě následujících dní.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.