Dr.Max Fenimax 1 mg/g gel 30 g

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: DR.MAX
Fenimax 1mg/g gel krátkodobě zmírňuje svědění u dermatóz, při kopřivce, poštípání hmyzem, spálení sluncem a u mírných povrchových popálenin u dospělých, dospívajících a dětí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
159 ušetříte 40 Kč

Původní cena 199 Kč sleva 20%

O produktu

50129300

Fenimax 1mg/g gel krátkodobě zmírňuje svědění při svědivých onemocnění kůže, kopřivce, poštípání hmyzem, spálení pokožky sluncem a u mírných povrchových popálenin kůže. Gel přináší rychlou úlevu od svědění a podráždění, má také místní anestetický účinek. Fenimax mohou používat dospělí, dospívající a děti.


Dávkování

Aplikujte gel v tenké vrstvě na postiženou oblast kůže 2-4x denně. U kojenců a batolat nepoužívejte na rozsáhlé plochy kůže. Pokud se příznaky nezlepší do 7 dnů u dospělých a 2 dnů u dětí, poraďte se o dalším používání s lékařem. Bez porady s lékařem nepoužívejte déle než 2 týdny.

Složení

Léčivou látkou je dimetinden-maleinát 1 mg v jednom gramu gelu.

Pomocnými látkami jsou karbomer 974 P, dinatrium-edetát, hydroxid sodný, propylenglykol, benzalkonium-chlorid a čištěná voda.

Upozornění

Přípravek Fenimax obsahuje benzalkonium-chlorid a propylenglykol, které mohou způsobit podráždění kůže. nepoužívejte gel na otevřené rány nebo rozsáhlé oblasti poraněné nebo poškozené kůže bez porady s lékařem.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.