Doplněk stravy

Dr. Max Ginkgo Pro Brain 60 kapslí

Značka: DR. MAX

Dr. Max Ginkgo Pro Brain 60 mg obsahuje kombinaci extraktu z listů jinanu dvoulaločného a nenasycené mastné kyseliny DHA na podporu paměti a lepší koncentrace.

249

Cena za 1 kus: 4,15 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Dr. Max Ginkgo Pro Brain 60 kapslí

50136029

Úvod

Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný) je jedním z nejstarších stromů na světě. Jeho pozitivní účinky na lidský organismus jsou využívány v tradiční čínské medicíně již po staletí. Přípravek Dr. Max Ginkgo Pro Brain 60 mg obsahuje kromě extraktu z listu jinanu dvoulaločného ještě esenciální mastnou kyselinu DHA (kyselina dokosahexaenová), která přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku je dosaženo při přívodu 250 mg DHA denně). Naše tělo si ji neumí vyrobit samo a musí ji přijímat v potravě.

Hlavní účinky Ginkgo biloba:

  • příznivě ovlivňuje kognitivní činnost
  • pozitivně působí na oběhový systém, na mikrocirkulaci krevního systému (má vliv na mozek a paměť) a periferní oběhový systém (vliv na zrak a sluch)
  • přispívá k udržení duševní rovnováhy
  • pomáhá udržovat duševní i fyzické zdraví
  • má významné antioxidační účinky

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.


Složení

Extrakt z listů Ginkgo biloba 60 mg (45:1), DHA 250 mg v jedné kapsli.

Rybí olej (obs. 40 % DHA), kapsle (želatina, glycerol, sorbitol, čištěná voda, oxidy a hydroxidy železa), slunečnicový olej, extrakt z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba, obs. 24 % flavonových glykosidů a 6 % terpenolaktonů), hydrogenovaný rostlinný olej, leštící látka (včelí vosk).


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Může snižovat srážlivost krve. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek obsahuje sóju a rybí olej.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.