Doplněk stravy

Dr. Max Goodbye Stress 30 kapslí

Značka: DR. MAX

Kapsle s obsahem rostlinných extraktů (ashwagandha, rozchodnice, klanopraška) působících jako adaptogeny a vitaminů B6 a B12 důležitých pro nervový systém a psychickou činnost.

249

Cena za 100 kusů: 830,00 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Dr. Max Goodbye Stress 30 kapslí

50123157

Úvod

Vitalita, energie a odolnost proti stresu. Přípravek Goodbye Stress obsahuje přírodní adaptogeny (ashwagandha, rozchodnice, klanopraška), extrakt z meduňky a vitaminy B6 a B12. Ashwagandha je rostlina pocházející z Indie. Její kořeny se po staletí využívají v tradiční indické medicíně – ajurvédě. Pro své komplexní účinky je často přirovnávaná k ženšenu. Obsahuje celou řadu přírodních aktivních látek (především withanolidy).

Hlavní složky:

  • ashwagandha působí jako adaptogen, podporuje odolnost organismu proti stresu, dodává energii, vitalitu a pozitivně působí na duševní zdraví, přispívá ke zdravému spánku a relaxaci, příznivě ovlivňuje koncentraci
  • rozchodnice růžová taktéž působí jako adaptogen a podporuje nervový systém
  • asijská liána klanopraška čínská je adaptogen
  • meduňka lékařská podporuje kognitivní a duševní zdraví, usnadňuje relaxaci a navozuje pozitivní náladu
  • vitaminy B6 a B12 přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, zároveň přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně.


Složení

Ashwagandha extrakt (obsah withanolidů 2,5 %), DER 10-30:1 150 mg, meduňka lékařská extrakt, DER 10:1 150 mg, rozchodnice růžová extrakt, DER 4-8:1 50 mg, klanopraška čínská extrakt, DER 5:1 15 mg, vitamin B6 0,6 mg, vitamin B12 2,5 µg v jedné kapsli.

Extrakt z kořene ashwagandhy (Withania somnifera), extrakt z nati meduňky lékařské (Melissa officinalis), kapsle [zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza), barvivo (měďnaté komplexy chlorofylu a chlorofylinů)], extrakt z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea), extrakt z plodů klanoprašky čínské (Schizandra chinensis), regulátor kyselosti (fosforečnan vápenatý), zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), kyanokobalamin, pyridoxin-hydrochlorid.


Upozornění

Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 5 °C do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.