Dr.Max Healing Gel 20 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: DR.MAX
Dr.Max Healing gel je zdravotnický prostředek určený k léčbě povrchových ran, odřenin, zhmožděnin a kožních prasklin. Gel vytváří ochrannou vrstvu a chrání tak postiženou oblast.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
249

O produktu

50132561

Dr.Max Healing gel se používá jako doplňková léčba při regeneraci tkání. Pomáhá při léčbě povrchových ran, odřenin, zhmožděnin a kožních prasklin. Tvorbou ochranné vrstvy vytváří gel zdravé prostředí pro proces hojení. Ochranná vrstva chrání postiženou oblast před vnějšími dráždivými vlivy a bakteriálním napadení.


Složení

Panthenol, kyselina hyaluronová, jojobový olej, triterpeny pupečníku asijského (Centella asiatica), voda, elementární stříbro, chlorhexidin diglukonát, polyvinylpyrrolidon, akryláty / C10–30 alkylakrylátový zesíťovaný polymer, hydroxid sodný, edetát disodný.

Použití

Na očištěnou a vydezinfikovanou ránu a okolí naneste a jemně rozetřete vhodné množství gelu. Aplikaci opakujte 2-3x denně, dokud se rána nezahojí. Před použitím a po něm si umyjte ruce.

Upozornění

Nepoužívejte na infikované, rozsáhlé či hluboké rány. Nepoužívejte v případě alergie nebo přecitlivělosti na kteroukoliv složku. V případě abnormálních kožních reakcí léčbu ukončete. Zamezte kontaktu s očima. V případě kontaktu ihned vypláchněte oči vodou. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. K vnějšímu použití, nepolykejte.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.