Dr. Max Hydrocolloid Dressings Sterile 10x10 cm 2 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: DR. MAX
4.5
Dr.Max Hydrocolloid Dresssings Sterile je hydrokoloidní sterilní krytí na rány pro vlhkou terapii. Chrání ránu před bakteriemi a nečistotami, nepřilepí se k ráně. Velikost 10x10 cm.
119

O produktu

50129716

Hydrokoloidní sterilní krytí na rány Dr.Max Hydrocolloid Dresssings Sterile pomáhá udržovat vlhké prostředí pro podporu hojení. Používá se pro lehce až středně silně exsudující rány např. chirurgické, traumatické, dekubity, povrchové popáleniny a diabetické vředy. Měkký hydrogelový polštářek reaguje se sekretem z rány a vytváří vlhký ochranný gel. Díky němu nevzniká strup a krytí nepřisychá k ráně. Navíc do rány nepronikají bakterie a nečistoty. Velikost 10x10 cm.

Hlavní vlastnosti:

  • podporuje hojení rány
  • je voděodolné a zároveň prodyšné
  • odolné proti vlhkosti, umožňuje sprchování
  • nepřilepí se k ráně, snadno se odlepuje
  • chrání proti bakteriím a nečistotám
  • neobsahuje latex
  • poloprůsvitný materiál umožňuje lepší sledování procesu hojení

Složení

PU materiál, hydrokoloidní hmota. Neobsahuje latex.

Použití

Krytí aplikujte na očištěnou a osušenou ránu. Okraj krytí musí minimálně o 1 cm přesahovat okraj rány. Krytí poprvé vyměňte 24 hodin po první aplikaci a pak vždy po 48 hodinách, nebo pokud se krytí samo odlepí nebo absorbuje větší množství sekretu a začne být víc a víc bílé. Průměrná doba léčby je 6 až 8 dní.

Upozornění

Nevhodné pro infikované rány, velké, hluboké rány s mrtvou tkání. Nepoužívejte opakovaně. Nepoužívejte, pokud je vnitřní obal poškozený nebo otevřený.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.