Dr.Max Lichořeřišnice bylinné kapky 100 ml

Doplněk stravy

Značka: DR.MAX
Dr.Max Lichořeřišnice je doplněk stravy ve formě bylinných kapek s obsahem natě lichořeřišnice větší, která je hojně užívaná v lidovém léčitelství. Přirozeně se vyskytuje na severu Jižní Ameriky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
149

Cena za 100 ml: 149 Kč

O produktu

50134403

Doplněk stravy Dr.Max Lichořeřišnice bylinné kapky obsahuje vodný extrakt z natě lichořeřišnice větší, která se tradičně používá v lidovém léčitelství. Lichořeřišnice pochází ze severu Jižní Ameriky, do Evropy byla dovezena jako okrasná rostlina. Obsahuje řadu aktivních látek např. flavonoidy isoquercitrin a kampferol, hořčičné silice a také vitamin C.


Dávkování

Dospělí a děti od 3 let užívají 2x denně 20-30 kapek. Kapky lze užívat přímo nebo v nápoji.

Složení

Vodný extrakt z natě lichořeřišnice větší (1:4) 1,112 g – odpovídá sušené bylině 278 mg ve 40 kapkách.

Čištěná voda, vodný extrakt z natě lichořeřišnice větší [voda, nať lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus), regulátor kyselosti (kyselina citronová)], konzervant (sorban draselný).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Před použitím protřepat. Vzniklý sediment není na závadu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.