Dr.Max Nasal Wash 120 ml + 20 sáčků

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

O produktu

Prostředek určený pro výplach nosu. Balení obsahuje láhev (120 ml) a 20 sáčků pro přípravu solného roztoku. Vyplachování nosu zmírňuje příznaky způsobené alergiemi, zánětem nosních dutin, suchým vzduchem, zduřením nosní sliznice, zadní rýmou a těhotenskou rýmou. Bylo klinicky prokázáno, že poskytuje úlevu při nepříjemných stavech v nose a nosních dutinách a podporuje lepší dýchání. Dr.Max Nasal Wash je přírodní produkt bezpečný pro děti i dospělé, včetně těhotných a kojících žen nebo lidí užívajících jiné léky. 

Kdy použít Nasal Wash:

  • nosní alergie, suchost a zduření nosní sliznice
  • tlak v nosní dutině a ucpání nosu
  • příznaky chřipky a nachlazení v nose
  • podráždění nosu prachem z prostředí (při práci nebo doma), kouřem, zvířecí srstí, trávou, pyly, kouřením
  • zadní rýma a zduření nosní sliznice

Složení

Chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný.

Použití

Do přiložené lahvičky nalijte teplou vodu a rozpusťte v ní obsah sáčku. Dobře protřepejte. Aplikujte do každé nosní dírky. Dospělí i děti 1-2 sáčky každé dvě hodiny, podle potřeby.

Upozornění

Pokud je vyplachování nepříjemné nebo se příznaky nezmírňují, přestaňte přípravek používat a poraďte se s lékařem. Tento produkt by měl být používán pouze jednou osobou. Po každém použití lahvičku a uzávěr umyjte vodou a mýdlem. Chraňte sáček se solnou směsí před nadměrným teplem a vlhkostí. Skladujte při teplotě od 5°C do 30°C. Udržujte mimo dohled a dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.