Dr.Max Nasal Wash Salt 30 sáčků

Zdravotnické prostředky

Značka: DR.MAX
Sáčky Dr.Max Nasal Wash Salt se solným roztokem v prášku jsou určené k vyplachování nosu dětí i dospělých. Výplach zmírňuje nepříjemné stavy při alergiích, zánětu nosních dutin a ucpání nosu.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč vč. DPH. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2022.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

69

O produktu

50124230

Prostředek určený pro výplach nosu. Balení obsahuje 30 sáčků pro přípravu solného roztoku. Vyplachování nosu zmírňuje příznaky způsobené alergiemi, zánětem nosních dutin, suchým vzduchem, zduřením nosní sliznice, zadní rýmou a těhotenskou rýmou. Bylo klinicky prokázáno, že poskytuje úlevu při nepříjemných stavech v nose a nosních dutinách a podporuje lepší dýchání. Dr.Max Nasal Wash je přírodní produkt bezpečný pro děti i dospělé, včetně těhotných a kojících žen nebo lidí užívajících jiné léky.

Kdy použít Nasal Wash?

  • nosní alergie, suchost a zduření nosní sliznice
  • tlak v nosní dutině a ucpání nosu
  • příznaky chřipky a nachlazení v nose
  • podráždění nosu prachem z prostředí (při práci nebo doma), kouřem, zvířecí srstí, trávou, pyly, kouřením
  • zadní rýma a zduření nosní sliznice

Složení

Chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný.

Použití

Do lahvičky nalijte teplou vodu (120 ml) a rozpusťte v ní obsah sáčku. Dobře protřepejte. Aplikujte do každé nosní dírky.

Dospělí i děti 1-2 sáčky každé dvě hodiny, podle potřeby.

Upozornění

Pokud je vyplachování nepříjemné nebo se příznaky nezmírňují, přestaňte přípravek používat a poraďte se s lékařem. Tento produkt by měl být používán pouze jednou osobou. Po každém použití lahvičku a uzávěr umyjte vodou a mýdlem. Chraňte sáček se solnou směsí před nadměrným teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dohled a dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.