Dr.Max Oční kapky 0,4% HA 10 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: DR.MAX
Dr.Max Oční kapky 0,4% HA jsou regenerační a ochranné oční kapky s obsahem hyaluronátu sodného a vodních destilátů z jinanu, borůvek, fenyklu a pupečníku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
269

O produktu

50132165

Sterilní oční kapky na bázi 0,4 % hyaluronátu sodného a vodních destilátů z jinanu, borůvek, fenyklu a pupečníku. Dr.Max Oční kapky 0,4% HA jsou regenerační a ochranné oční kapky bez konzervačních látek. Pomáhají při pocitu suchého oka a podráždění, poskytují dočasnou úlevu od pálení. Díky obsahu hyaluronátu sodného lubrikují a hydratují oční povrch. Rostlinné složky ve formě vodních destilátů (hydrolátů) mají zklidňující, osvěžující a ochranný účinek. Hydrolát z jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) v daném složení zlepšuje ostrost vidění na dálku, zmírňuje únavu a zarudnutí očí a oční sliznice. Hydrolát z borůvek se v daném složení používá pro svůj osvěžující účinek, poskytuje úlevu unaveným očím. Hydrolát z fenyklu se běžně používá při očních onemocněních ke zklidnění pocitu pálení a společně s hydrolátem z borůvek se používá ke zlepšení regenerace. Oční kapky se mohou se používat také s kontaktními čočkami.

Kdy použít oční kapky?

  • v případě suchých a dehydratovaných očích
  • při očních potížích způsobených vlivem prostředí (vítr, prach, klimatizace, nadměrné sluneční záření)
  • v případě namáhaných očích např. při dlouhodobém používání počítače, studiem nebo syndromem suchého oka
  • při dlouhodobém používání kontaktních čoček
  • při očním stresu po povrchové operaci oka

Složení

Hyaluronát sodný, hydrolát z jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), hydrolát z borůvek, hydrolát z fenyklu a hydrolát z pupečníku asijského (Centella asiatica), kyselina boritá, dekahydrát tetraboritanu sodného, chlorid sodný, voda na injekce (WFI). Neobsahuje konzervační látky.

Použití

Aplikujte 1-2 kapky do každého oka podle potřeby i několikrát denně. Vhodné k použití s kontaktními čočkami.

Upozornění

Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte při známé nesnášenlivosti na některou ze složek přípravku. V případě podráždění nebo jiných nežádoucích účinků nepokračujte v používání očních kapek a kontaktujte očního lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.