Dr.Max Panthenol Spray 150 ml

Kosmetika

Značka: DR.MAX
4.9
Zklidňující pěna s 10% panthenolem má chladivý účinek, rychle se vstřebává a přináší pocit úlevy. Obsažený vitamin E je antioxidant, chrání buňky pokožky před poškozením.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

149

O produktu

50065679

Zklidňující pěna s 10 g D-panthenolu na 100 g. Dr.Max Panthenol Spray má mírně chladivý a zklidňující účinek. Snadno se vstřebává do pokožky a přináší pocit úlevy. D-panthenol, pro-vitamin B5, hydratuje a zvláčňuje podrážděnou pokožku a má regenerační účinky. Zároveň zrychluje přirozenou obnovu buněk a eliminuje nepříjemné pocity suchosti, podráždění a zčervenání pokožky. Obsažený vitamin E je antioxidant, chrání buňky pokožky před poškozením. Přípravek neobsahuje parfemaci a byl dermatologicky testován.

Výsledek:

  • zklidňuje podrážděnou pokožku a lehce chladí
  • hydratuje a zvláčňuje pokožku
  • přispívá k regeneraci pokožky
  • snadno se vstřebává do pokožky
  • vitamin E chrání buňky před poškozením

Složení

Panthenol 10%, vitamin E, kyselina mléčná.

Použití

Sprej je vhodné používat po slunění na péči o pokožku podrážděnou sluncem (UV zářením). Nádobku před použitím dobře protřepejte. V průběhu aplikace držte nádobku pokud možno ve svislé poloze dnem dolů. Stiskem rozprašovače ze vzdálenosti 15–20 cm naneste na pokožku potřebné množství pěny. V případě potřeby jemně vetřete do pokožky.

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.