Kosmetika

Dr. Max Panthenol Spray 150 ml

Značka: DR. MAX
4.9

Zklidňující pěna s 10% panthenolem má chladivý účinek, rychle se vstřebává a přináší pocit úlevy. Obsažený vitamin E je antioxidant, chrání buňky pokožky před poškozením.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. a zlevněné položky z dubnového letáku a kupóny. Akce platí do 30. 04. 2024 nebo do vyprodání zásob.
179
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Dr. Max Panthenol Spray 150 ml

50065679

Úvod

Zklidňující pěna s 10 g D-panthenolu na 100 g. Dr. Max Panthenol Spray má mírně chladivý a zklidňující účinek. Snadno se vstřebává do pokožky a přináší pocit úlevy. D-panthenol, pro-vitamin B5, hydratuje a zvláčňuje podrážděnou pokožku a má regenerační účinky. Zároveň zrychluje přirozenou obnovu buněk a eliminuje nepříjemné pocity suchosti, podráždění a zčervenání pokožky. Obsažený vitamin E je antioxidant, chrání buňky pokožky před poškozením. Přípravek neobsahuje parfemaci a byl dermatologicky testován.

Výsledek:

  • zklidňuje podrážděnou pokožku a lehce chladí
  • hydratuje a zvláčňuje pokožku
  • přispívá k regeneraci pokožky
  • snadno se vstřebává do pokožky
  • vitamin E chrání buňky před poškozením

Složení

Panthenol 10%, vitamin E, kyselina mléčná.


Použití

Sprej je vhodné používat po slunění na péči o pokožku podrážděnou sluncem (UV zářením). Nádobku před použitím dobře protřepejte. V průběhu aplikace držte nádobku pokud možno ve svislé poloze dnem dolů. Stiskem rozprašovače ze vzdálenosti 15–20 cm naneste na pokožku potřebné množství pěny. V případě potřeby jemně vetřete do pokožky.


Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.