Dr.Max Paracetamol 500 mg 20 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

19 ušetříte 10 Kč

Původní cena 29 Kč, sleva 34%

O produktu

Dr.Max Paracetamol 500 mg ulevuje od mírné až středně silné bolesti a snižuje horečku. Mohou ho užívat dospělí a děti od 6 let. Pokud bolest (horečka) přetrvává déle než 3 dni, poraďte se o další léčbě s lékařem. Bez doporučení lékaře neužívejte déle než 1 týden (děti 3 dny).

Dr.Max Paracetamol 500 mg pomáhá při:

  • bolesti hlavy
  • bolesti zubů
  • menstruační bolesti
  • bolesti zad
  • bolesti svalů a kloubů doprovázející chřipku nebo akutní zánět horních cest dýchacích
  • bolesti v krku
  • při horečce

Dávkování

Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 tablety několikrát denně po nejméně 4 hodinách, maximálně 8 tablet za 24 hod. Dospívající od 12 do 15 let (40-50 kg) užívají 1 tabletu několikrát denně s odstupem mezi dávkami nejméně 6 hodin. Je-li to nutné, lze interval mezi dávkami zkrátit až na 4 hodiny, maximálně však 6 tablet denně. Děti od 6 do 12 let (s tělesnou hmotností větší než 20 kg) užívají ½–1 tabletu několikrát denně s odstupem mezi dávkami nejméně 6 hodin. Je-li to nutné, lze interval mezi dávkami zkrátit až na 4 hodiny, maximální denní dávka je 3 tablety.

Složení

Léčivou látkou je paracetamolum 500 mg v jedné tabletě.

Dalšími složkami jsou předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon 25, sodná sůl kroskarmelosy, mikrokrystalická celulóza 102, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát.

Upozornění

Během léčby přípravkem Paracetamol Dr.Max 500 mg se nesmí požívat alkohol. Neužívejte přípravek v kombinaci s dalšími léčivými přípravky obsahujícími paracetamol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.