Péče o ruce Dr. Max

  (8)
Seřadit podle
 • Obloukový pilník na nehty velmi šetrným způsobem pečuje o jemné dětské nehty. Pilník je bezpečný díky ergonomickému úchytu a sklo splňuje maximální hygienické standardy.
 • 5.0
  (3)
  Velmi šetrným způsobem pečují o nehty, jsou vhodné pro obzvlášť jemné a rovnoměrné tvarování nehtů. Možnost použití na přírodní i na všechny druhy umělých nehtů.
 • 5.0
  (2)
  Šetrným způsobem pečuje o nehty. Mikrojemná brusná plocha v zakřiveném okraji umožňuje jemné zaoblení, používá se na přírodní i na všechny druhy umělých nehtů.
  Péče o ruce Dr. Max

  Péče o ruce Dr. Max

  Manikúra je součástí běžné hygieny a upravené nehty jsou ozdobou každé ženy nebo muže. Po zastřižení delších nehtů nůžkami je třeba pokaždé nehty zabrousit pilníčkem, aby se „nezatrhávaly“. U tenčích lámavých nehtů dostačuje místo stříhání pouze pravidelné pilování. Jak správně pilovat nehty? Pilník držte kolmo k nehtu a pohybujte jím pouze jedním směrem – nikoliv tam a zpátky (to by mohlo nehet poškodit). Čím měkčí nehty, tím jemnější pilník volte. Po použití pilníku vyčistěte brusnou plochu kartáčkem pod tekoucí vodou a nejlépe vydezinfikujte. Veškeré přípravky pro krásu Vašich rukou u nás zakoupíte za dostupnou cenu.