Doplněk stravy

Dr. Max Prostate Complex 90 kapslí

Značka: DR. MAX

Přípravek Dr. Max Prostate Complex obsahuje extrakty z plodu Saw palmetto a kořene kopřivy, zinek, lykopen, měď, selen a vitamin D. Zdravá prostata a správná funkce močového ústrojí.

449

Cena za 1 kus: 4,99 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Dr. Max Prostate Complex 90 kapslí

50130698

Úvod

Pro zdravou prostatu. Přípravek Dr. Max Prostate Complex obsahuje kombinaci extraktu z plodu Saw palmetto, kořene kopřivy, zinku, lykopenu, mědi, selenu a vitaminu D, která příznivě působí na zdraví mužů. Saw palmetto je palma keřovitého vzrůstu vyskytující se v jihovýchodních oblastech USA. Její tmavé plody v podobě bobulí obsahují olej bohatý na fytosteroly a mastné kyseliny.

Hlavní vlastnosti:

  • Saw palmetto přispívá k udržení zdravé prostaty a normální funkce močové soustavy, příznivě ovlivňuje reprodukční systém
  • kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) přispívá k normální funkci prostaty a příznivě ovlivňuje vylučování vody z organismu a činnost ledvin, osvěžuje tělo, dodává energii a vitalitu, napomáhá přirozené obranyschopnosti
  • zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, k normální plodnosti a reprodukci, podílí se na procesu dělení buněk
  • selen příznivě ovlivňuje spermatogenezi
  • vitamin D je důležitý pro správnou funkci imunitního systému

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně po jídle.


Složení

Extrakt z plodu Saw palmetto (Serenoa repens, 10:1) 160 mg, extrakt z kořene kopřivy dvoudomé (Urtica dioica, 15:1) 120 mg, zinek 7 mg (70 % RHP), lykopen 3 mg, měď 0,5 mg (50 % RHP), selen 25 µg (45,4 % RHP), vitamin D 5 µg (100 % RHP) v jedné kapsli. RHP …… referenční hodnota příjmu.

Slunečnicový olej, kapsle [želatina, zahušťovadlo (glycerol), voda, barviva (oxidy a hydroxidy železa, oxid titaničitý)], extrakt z plodu Saw palmetto (Serenoa repens), extrakt z kořene kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), mléčnan zinečnatý, lykopenový extrakt (10%), glukonan vápenatý, lešticí látka (včelí vosk), kvasnice obohacené selenem, síran měďnatý, cholekalciferol.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti. Určeno pro dospělé muže.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.