Dr.Max Safeel Cleansing Foam 400 ml

Kosmetika

Značka: DR.MAX
5.0
Dr.Max Safeel Cleansing Foam je čistící pěna s aloe vera a mandlovým olejem. Šetrně čistí pokožku po úniku moči a stolice bez použití vody a mýdla.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč vč. DPH. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2022.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

149

O produktu

50129470

Čistící pěna s aloe vera a mandlovým olejem. Dr.Max Safeel Cleansing Foam rychle a šetrně čistí pokožku po úniku moči nebo stolice bez použití mýdla a vody. Chrání před působením agresivních látek obsažených v moči a stolici. Ideální i pro citlivou pokožku.


Použití

Pěnu nastříkejte ze vzdálenosti 20 cm přímo na pokožku, nechte krátce působit a jemně otřete jednorázovou žínkou, dokud není pokožka zcela čistá. Neoplachujte.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.