Kosmetika

Dr. Max Sun Care Lotion SPF30+ Kids

Značka: DR. MAX
  • Opalovací mléko pro děti Dr. Max Sun Care Lotion SPF30+ Kids obsahuje optimální kombinaci UVB & UVA filtrů s výtažkem ze zlaté mořské řasy pro ochranu a regeneraci pokožky.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2023.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

299

O produktu: Dr. Max Sun Care Lotion SPF30+ Kids

50140831

Úvod

Opalovací mléko pro děti Dr. Max Sun Care Lotion SPF30+ Kids obsahuje optimální kombinaci UVB & UVA filtrů s výtažkem ze zlaté mořské řasy Laminaria ochroleuca, a pomáhá tak chránit pokožku před negativními vlivy slunečního záření. Hydratační a lehce roztíratelná textura s bambuckým máslem je obohacena o regenerační a zklidňující panthenol a vitamin E, který odbourává volné radikály, vznikající v pokožce při slunění.

Výsledek

  • chrání pokožku před UVB & UVA zářením
  • podporuje regeneraci pokožky po slunění
  • zvláčňuje a hydratuje pokožku
  • vhodné pro citlivou pokožku
  • voděodolné

Složení

Sun Care Lotion mimo jiné obsahuje: panthenol, vitamin E, výtažek ze zlaté mořské řasy, bambucké máslo.


Použití

Opalovací mléko použijte na pokožku 15-30 minut před pobytem na slunci. Naneste přípravek na celé tělo v dostatečném množství (6 čajových lžiček). Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.