Zdravotnické prostředky

Dr. Max ThermoMAX Digital Flexi teploměr 1 ks

Značka: DR. MAX
4.2
  • Digitální klinický teploměr Dr. Max ThermoMAX Digital Flexi s vysokou přesností, alarmem při horečce a pružnou špičkou pro bezpečné a pohodlné použití.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2023.
129

O produktu: Dr. Max ThermoMAX Digital Flexi teploměr 1 ks

50123854

Úvod

Bezpečné a přesné měření tělesné teploty. Nesmí chybět v žádné domácí lékárničce. Dr. Max ThermoMAX Digital Flexi je digitální klinický teploměr určený k měření tělesné teploty. Je vysoce přesný ± 0,1 °C (0,2 °F), s pružnou špičkou pro mnohem bezpečnější a pohodlnější použití a funkcí poplašného signálu při horečce.

Hlavní vlastnosti:

  • přesný
  • snadno čitelný
  • s pružnou špičkou
  • funkce alarmu při horečce
  • rozsah měření 32,0 – 42,9 °C

Použití

Před použitím teploměr očistěte. Určeno k měření teploty pod dohledem dospělé osoby. Teplotu měřte v podpaží, v dutině ústní nebo v konečníku.


Upozornění

Teploměr nerozebírejte, nekousejte, neohýbejte a nepusťte jej na zem. Chraňte před špínou, vlhkostí, přímým slunečním svitem a extrémními teplotami. Recyklujte baterii a další součástky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.