Dr.Max Videril 10 mg/ml kožní roztok 20 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: DR.MAX
Dr.Max Videril 10 mg/ml je kožní roztok používaný k léčbě plísňových onemocnění kůže a nehtů. Působí proti houbám, kvasinkám a plísním. Ulevuje od svědění a příznaků zánětu. Pro dospělé a děti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
249

O produktu

50129704

Dr.Max Videril kožní roztok má protiplísňový, protizánětlivý a antibakteriální účinek. Používá se k léčbě plísňových onemocnění kůže nebo kožních záhybů, meziprstí u nohou, nehtů, k léčbě onemocnění kůže způsobené kvasinkami rodu Candida a k léčbě pityriasis versicolor. Dále při zánětlivých kožních plísňových onemocněních se svěděním i bez svědění. Roztok pomáhá i při léčbě mykóz ve vlasaté části hlavy. Videril ulevuje od zarudnutí a svědění pokožky, zmírňuje olupování nebo praskliny kůže. Přípravek Dr.Max Videril je vhodný pro dospělé i děti.


Dávkování

Roztok aplikujte 1x denně na postižené místo kůže a na jeho okolí po očištění a osušení. Při plísňové infekci nehtů se doporučuje používat 2x denně. Pokračujte v léčbě alespoň 2 týdny po vymizení příznaků. Celková délka léčby závisí na rozsahu, lokalizaci a charakteru onemocnění a obvykle trvá 2-4 týdny. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny.

Složení

Léčivou látkou je naftifini hydrochloridum 10 mg v 1 ml roztoku.

Dalšími pomocnými látkami jsou propylenglykol, ethanol a čištěná voda.

Upozornění

Přípravek Dr.Max Videril obsahuje ethanol, který může na porušené pokožce způsobit pocit pálení. Nepoužívejte na otevřené rány a větší oblasti poraněné nebo poškozené kůže.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.