Dr.Max Warming Patch hřejivá náplast 1 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: DR.MAX
4.8
Hřejivá náplast Dr.Max Warming Patch poskytuje příjemný pocit tepla v oblasti bolavých kloubů a svalů. Uleví i při menstruačních bolestech. Náplast o velikosti 12 x 18 cm.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

29

O produktu

50127365

Jednorázová náplast Warming Patch má okamžitý hřejivý efekt. Speciální technologie zaručuje účinnost trvající 24 hodin. Utišující a zklidňující účinek je dán obsahem arniky, vrbové kůry a Čertova drápu. Hřejivý efekt postupně odeznívá. Neobsahuje léčivé složky. Náplast využijete při menstruačních i kloubních bolestech. Poskytuje příjemný pocit tepla v oblastech postižených bolestmi svalů, kloubů a různými typy křečí, jako jsou revmatická bolest, sportovní úrazy, ztuhlý krk a bolesti zad. Velikost náplasti: 12 x 18 cm.

Hlavní vlastnosti:

  • příjemný hřejivý účinek
  • účinnost 24 hodin
  • náplast lze ustřihnout na menší velikost

Složení

Arnica, Devil’s Claw, Willow Bark and Vanillyl Butyl Ether.

Použití

  1. Vyjměte náplast z obalu
  2. Odstraňte ochrannou fólii z lepicí vrstvy
  3. Lepicí vrstvu navlhčete teplou vodou
  4. Náplast přiložte na postižené místo

Nechejte náplast působit 24 hodin a pak ji vyměňte za novou. Náplast lze v případě potřeby ustřihnout nůžkami na menší rozměr.

Upozornění

Pouze k vnějšímu použití. Aplikujte pouze na neporušenou, čistou a suchou kůži. Udržujte mimo dosah dětí. Po použití si umyjte ruce. Neaplikujte na oči, sliznice a okolní oblasti. Nepoužívejte současně s jinou lokální terapií. Přečtěte si návod k použití. Přerušte léčbu v případě zjevného podráždění nebo přecitlivělosti na produkt. Nepoužívejte více než jednu náplast na stejnou část těla během jedné aplikace. Nedoporučuje se používat během těhotenství. Nepoužívejte déle než 4 po sobě následující dny, aby nedošlo ke kožní vyrážce. Intenzita a doba trvání pocitu tepla se mohou u jednotlivých osob lišit v závislosti na teplotních podmínkách, citlivosti kůže a tělesné aktivitě během nošení náplasti (pocení, zejména způsobené sportovní aktivitou, zvyšuje tepelný účinek). Utišující a zklidňující účinek náplasti nezávisí na tepelné intenzitě.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.