Zdravotnické prostředky

Dr. Max Pain Relief Patch hřejivá náplast 1 ks

Značka: DR. MAX
4.7

Dr. Max Pain Relief Patch je náplast s hřejivým účinkem, která poskytuje ochranu a příjemný pocit tepla v oblasti bolavých kloubů a svalů. Uleví i při menstruačních bolestech. Náplast o velikosti 12 x 18 cm.

29
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Dr. Max Pain Relief Patch hřejivá náplast 1 ks

50151578

Úvod

Jednorázová náplast Dr. Max Pain Relief Patch má okamžitý hřejivý efekt. Speciální technologie zaručuje účinnost trvající 24 hodin. Utišující a zklidňující účinek je dán obsahem arniky, vrbové kůry a Čertova drápu (harpagofyt). Hřejivý efekt postupně odeznívá. Náplast využijete při menstruačních i kloubních bolestech. Poskytuje příjemný pocit tepla v oblastech postižených bolestmi svalů, kloubů a různými typy křečí, jako jsou revmatická bolest, sportovní úrazy, ztuhlý krk a bolesti zad. Náplast nezanechává skvrny a mastné stopy. Pro dospělé a dospívající od 16 let. Velikost náplasti: 12 x 18 cm.

Hlavní vlastnosti:

  • příjemný hřejivý účinek
  • účinnost 24 hodin
  • s bylinnými přísadami

Složení

Extrakt z harpagofytu ležatého (Harpagophytum procumbens), extrakt z arniky horské (Arnica montana), extrakt z vrbové kůry (Salix alba), extrakt z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) a vanilyl(butyl)ether.


Použití

Vyjměte náplast z obalu a odstraňte průhlednou ochrannou fólii. Aplikujte náplast na postižené místo. Hřejivý efekt ucítíte za 10-15 minut. Nechte náplast působit 24 hodin a pak ji vyměňte za novou. Náplast lze v případě potřeby ustřihnout nůžkami na menší rozměr.


Upozornění

Pouze k vnějšímu použití. Aplikujte pouze na neporušenou, čistou a suchou kůži. Udržujte mimo dosah dětí. Po použití si umyjte ruce. Neaplikujte na oči, sliznice a okolní oblasti. Nepoužívejte současně s jinou lokální terapií. Přerušte léčbu v případě zjevného podráždění nebo přecitlivělosti na produkt. Nepoužívejte více než jednu náplast na stejnou část těla během jedné aplikace. Nepoužívejte u dětí mladších 16 let. Nedoporučuje se používat během těhotenství a kojení, poraďte se před použitím se svým lékařem. Nepoužívejte déle než 4 po sobě následující dny, aby nedošlo ke kožní vyrážce. Intenzita a doba trvání pocitu tepla se mohou u jednotlivých osob lišit v závislosti na teplotních podmínkách, citlivosti kůže a tělesné aktivitě během nošení náplasti (pocení, zejména způsobené sportovní aktivitou, zvyšuje tepelný účinek). Utišující a zklidňující účinek náplasti nezávisí na tepelné intenzitě. Účinky arniky, vrbové kůry a harpagofytu trvají 24 hodin od aplikace náplasti.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.