Dr.Max Zázvor s citrónem bylinný čaj 20x1,5 g

Čaje a čajové směsi

Značka: DR.MAX
Bylinný aromatizovaný čaj se zázvorem a lípou pro přirozenou obranyschopnost organismu a mátou pro dobré zažívání. Pro děti od 4 let a dospělé. V nálevových sáčcích.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč vč. DPH. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2022.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

49

Cena za 100 g: 163 Kč

O produktu

50122103

Porcovaný bylinný aromatizovaný čaj pro přirozenou obranyschopnost. Vhodný pro děti od 4 let.

Hlavní vlastnosti:

  • zázvor přináší úlevu při žaludečních potížích, napomáhá normálnímu trávení, příznivě působí na dýchací systém a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
  • lípa příznivě působí na dýchací systém a přirozenou obranyschopnost
  • máta napomáhá dobrému zažívání

Složení

Oddenek zázvoru (30 %), nať máty peprné (24 %), květ lípy (22 %), rooibos (10 %), citronové aroma (5 %), regulátor kyselosti (kyselina citronová), přírodní zázvorové aroma (3 %), citronová kůra (1 %).

Použití

1 nálevový sáček zalijte ¼ l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. Dospělí pijí 1-3x denně, děti od 4 let ½ -1 šálek 1x denně.

Upozornění

Uchovávejte na suchém a tmavém místě od 5 °C do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 4 let. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Působení bylin konzultujte s lékárníkem. Těhotné a kojící ženy by měly pití čaje konzultovat s lékařem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.