516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Dr. Müller Dermochlorophyl Gel 50 ml

Akce -6%
Dr. Müller Dermochlorophyl Gel 50 ml

Dr. Müller Dermochlorophyl Gel 50 ml

50044877
Kosmetika
62 Kč 66 Kč
Skladem na e-shopu

Má příznivý vliv na obnovu poškozených tkání a hojení ran. Omezuje nepříjemný zápach způsobený zánětlivými procesy na kůži a sliznici.

Podrobné informace o produktu

Přípravek má příznivý vliv na obnovu poškozených tkání a hojení ran. Omezuje nepříjemný zápach způsobený zánětlivými procesy na kůži a sliznici. Po nanesení gel vytváří podmínky nevhodné pro bakterie a jiné choroboplodné zárodky. Opakovanou aplikací se posiluje pozitivní vliv chlorofylu na průbeh hojení.

Složení:
Aktivní složkou přípravku je sodná sůl měďnatého komplexu rozpustná ve vodě.

Způsob použití a dávkování:
Přípravek se používá lokálně při bércových vředech, špatně se hojících či hnisajících poraněních a drobných popáleninách různého původu.

Gel se vytlačí z tuby na střed ošetřované plochy a jemnými pohyby se rozetře tak, aby zůstala asi 1 – 3 mm silná vrstva. Po nanesení vytváří nazelenalou vrstvu, která rychle zasychá a působí chladivě. Používá se v případech, kdy je třeba spíše vysušení než promaštění ošetřované plochy kůže. Přípravek je možno aplikovat opakovaně.

Upozornění:
Přípravek se nedoporučuje při přecitlivělosti na chlorofyl či jiné složky přípravku. Přecitlivělost se projevuje svěděním a zarudnutím kůže po použití přípravku.

Při aplikaci je třeba se vyhnout zasažení očí. Opatrně nanášejte, přípravek může zabarvit oděv!

Uchovávání:
Přípravek uchovávejte při teplotě +5° až +25 °C na suchém místě mimo dosah dětí, chraňte ho před povětrnostními vlivy. Nesmí být vystavován přímému působení slunečního světla a skladován v blízkosti topných těles.

Balení:
50 ml gelu

Zdroj: www.muller-pharma.cz

Kategorie produktu

Parametry

Forma Gel
EAN 8594009625408

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.