Dr. Müller Dermochlorophyl Sprej 50 ml

Kosmetika

Má příznivý vliv na obnovu poškozených tkání a hojení ran. Omezuje nepříjemný zápach způsobený zánětlivými procesy na kůži a sliznici.
Skladem na e-shopu
125

O produktu

50093180

Přípravek má příznivý vliv na obnovu poškozených tkání a hojení ran. Omezuje nepříjemný zápach způsobený zánětlivými procesy na kůži a sliznici. Po nanesení gel vytváří podmínky nevhodné pro bakterie a jiné choroboplodné zárodky. Opakovanou aplikací se posiluje pozitivní vliv chlorofylu na průběh hojení.

Složení:
Aktivní složkou přípravku je v oleji rozpustná forma měďnatého komplexu chlorofylu.

Způsob použití a dávkování:
Přípravek se používá lokálně při bércových vředech, špatně se hojících či hnisajících poraněních a drobných popáleninách různého původu. Sprej je možno šetrně aplikovat na obtížně přístupná místa. Po nastříkání vytváří jemný, intenzivně zelený film, který díky olejovému základu nepůsobí dehydrataci ošetřené plochy kůže.

Sprej se aplikuje na postižené místo krátkým (1 – 2 vteřiny) stlačením ventilu tlakové nádobky ze vzdálenosti asi 20 – 25 cm. Na postiženém místě se nastříkaný zelený film nechá volně vstřebat. Na větší plochu je možno ho aplikovat opakovaně.

Upozornění:
Přípravek se nedoporučuje při přecitlivělosti na chlorofyl či jiné složky přípravku. Přecitlivělost se projevuje svěděním a zarudnutím kůže po použití přípravku.

Při aplikaci je třeba se vyhnout zasažení očí. Opatrně nanášejte, přípravek může zabarvit oděv!

Uchovávání:
Přípravek uchovávejte při teplotě +5° až +25 °C na suchém místě mimo dosah dětí, chraňte ho před povětrnostními vlivy. Nesmí být vystavován přímému působení slunečního světla a skladován v blízkosti topných těles.

Balení:
50ml

Zdroj: www.muller-pharma.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.